Капітальні інвестиції в Хмельницькій області цьогоріч «впали» на 20%

У січні–червні підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 3646,5 млн грн капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 20,5 % менше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2019 року.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (99,5 % загального обсягу) освоєно в матеріальні активи, з яких у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби — 48,9 % усіх інвестицій, у будівлі та споруди — 48,0 %. Головним джерелом капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств і організацій, за рахунок яких освоєно 58,9 % загального обсягу. Частка залучених і запозичених коштів, зокрема, кредитів банків та інших позик, становила 4,3 %. За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 18,3 % капітальних інвестицій, коштів населення, витрачених на будівництво житла, — 6,9 %.

Суттєву частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами промисловості (34,8 %), сільського, лісового та рибного господарств (27,9 %). Капітальні інвестиції в житлове будівництво в порівнянні з січнем– червнем 2019 року зменшилися на 29,6 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці