На Хмельниччині неправомірно використовували землі вартістю понад 1,8 млн

Органи прокуратури Хмельницької області проводять активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства. В межах реалізації представницьких повноважень, Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні землі одного з навчальних закладів на території Старокостянтинівського району. Про це повідомила пресслужба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що між фермерським господарством та Іршиківським НВК укладено договір про здійснення спільної діяльності для вирощування сільськогосподарської продукції, предметом якого є обробіток земельної ділянки загальною площею 30 га.

Вказаним договором між сторонами фактично встановлено відносини, якими земельну ділянку передано в користування для отримання прибутку від врожаю сільськогосподарських культур, які там вирощуються.

Таким чином між сторонами склалися правовідносини з оренди землі та земельну ділянку, що перебуває у постійному користуванні навчального закладу, передано фермерському господарству.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави в сфері охорони дитинства, прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання договору недійсним та звільнення земельної ділянки орієнтовною вартістю 1,8 млн грн.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець, позов прокурора перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці