Хмельницький батальйон прийняв перших цьогорічних призовників

Впродовж наступного місяця з усієї України до військової частини 3053, як і до інших частин Нацгвардії,будуть прибувати юнаки, які виявили бажання проходити службу у лавах Національної гвардії України.

Наразі ряди хмельницьких гвардійців поповнили п’ятнадцять призовників із Рівненщини.

Перш за все, звісно з дотриманням всіх заходів пов’язаних із недопущенням поширення інфекції COVID-19, майбутні воїни пройшли медичне обстеження та температурний скринінг, познайомились з командуванням військової частини, отримали інформацію щодо специфіки служби у військовій частині 3053, особливостями соціального та правового захисту гвардійців та іншими нюансами проходження строкової служби, а також — можливістю укласти військовий контракт під час цього.

— Перші враження загалом позитивні, — ділиться один з новоприбулих юнаків 20-річний Олександр Пасічник — Ставлення до нас доброзичливе, про все можна запитати і отримати адекватну й детальну відповідь. До проходження служби готовий, прийняв таке рішення свідомо. Коли ще декілька місяців тому прийшла повістка з військкомату, одразу налаштувався — оптимістично та по-бойовому — йти служити. Правда, довелося чекати: у зв’язку з карантином призов кілька разів переносили, але зараз все гаразд — я нарешті приступаю до служби.

У перші ж години свого перебування хлопці смачно поснідали в солдатській їдальні, розмістилися, отримали новеньке військове обмундирування та інші речі, передбачені для проходження ними строкової служби.

— А ще усі ми заново пройшли медичний огляд, — зауважує 19-річний Сергій Мельник, — медики уважні та компетентні. Це — важливо. Готовий служити, розумію всю відповідальність, пов’язану з цим. Службу у Нацгвардії обрав не випадково, хотів цього давно. Впевнений — все буде гаразд! Кожен справжній чоловік має здобути досвід служби в армії, тим більше зараз, і тому я тут!

Після кількаденної адаптації до нових умов життя у військовій частині юнаки вирушать на навчальний збір, що триватиме шість тижнів, де навчаться всьому необхідному для ефективного проходження служби у складі Національної гвардії України протягом року або півтора.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці