У Славуті мають 9 апаратів штучної вентиляції легень

Чергова сесія Славутської міської ради відбулася у закритому режимі. На засіданні були присутні лише депутати та керівників міста. Про це повідомила прес-служба Славутської міської ради.

Депутати заслухали головного лікаря КП «Славутський центр ПМСД» Олега Гаврилюка, який доповів про хід виконання Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на 2019–2021 роки.

Також медик інформував щодо загальної ситуації у місті.

— Сімейні лікарі приймають більше ста дзвінків, надаючи консультації громадянам. Окрім того, діє «гаряча» телефонна лінія — (098) 896-83-65 (з 08:00 до 22:00). Станом на четвер, 27 березня, після повернення з-за кордону у Славуту до сімейних лікарів звернулись 47 особи за отриманням консультації щодо самоізоляції, — розповів головний лікар.

У свою чергу, головний лікар КП «Славутська ЦРЛ» Віктор Іващук проінформував, що станом на 27 березня у відділеннях лікарні лікується близько ста пацієнтів із різними захворюваннями. Хворих з підозрою на COVID-19 немає, проте, у разі появи таких випадків, розглядається можливість розміщення пацієнтів у три етапи залежно від їх кількості: 1-й етап — інфекційне відділення, 2-ий — корпус травматології та неврології, 3-ий — корпус терапії, хірургії, дитячого відділення.

— У ЦРЛ є в наявності 9 апаратів штучної вентиляції легень. Із засобів захисту закуплено рукавиці, маски, дезінфекційні розчини, окуляри. Придбано значну частину ліків на перший етап лікування. Проте, як виявляється, проблемно зараз закупити ізоляційні халати та костюми, які просто на ринку відсутні, — додав головний лікар.

Читайте також:

Поділитися посиланнямНовини партнерів


3 коментарі до статті «У Славуті мають 9 апаратів штучної вентиляції легень»

 1. Віктор Д коментує:

  А ми маємо мера філософа. Де ми? а де Славута? Комусь не видно прірви?

 2. Михайло С. коментує:

  А у Шепетівці? Чому про Шепетівку новин немає, ну окрім збору коштів?

  • Петро коментує:

   Може тому, що якщо ви захворієте на COVID-19, вас повезуть не в Шепетівську ЦРЛ, а в Славутську?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці