На Хмельниччині нацгвардійці вправлялися у бойовій готовності в польових умовах

Нещодавно у військовій частині 3053, що у місті Хмельницькому, провели заняття з бойової готовності. Упродовж трьох відбувалися тактико-стройові заняття особового складу з подальшим виїздом для відпрацювання поставлених завдань та дій в польових умовах.

— Мета бойової підготовки полягає у набутті військовослужбовцями знань, умінь і навичок, які необхідні для вирішення завдань бойової і мобілізаційної готовності, а також здійснення підготовки та злагодження підрозділів і частин для успішного виконання завдань щодо бойового призначення в найскладнішій обстановці сучасного військового бою, — зазначають у прес-службі в/ч 3053.

Гвардійці на практиці відпрацювали дії під час прийняття мобілізаційних ресурсів. Тренувалися у розгортанні та переміщені допоміжних пунктів управління. Створювали та організовували роботу складових ефективного управління.

— Кожен, від солдата до командира має знати свої обов’язки при отриманні сигналів бойової готовності та відпрацювати всі свої дії, починаючи з підготовки спорядження, закінчуючи приведенням військових частин у повну готовність до виконання завдань. Окрім цього відпрацьовується взаємодія структурних підрозділів по забезпеченню стійкого управління підлеглими та логістики, — підкреслив тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини майор Сергій Лук’янчиков.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці