У Славуті сказали «Ні» циркам із дикими тваринами

Депутати Славутської міської ради на сесійному засіданні, яке відбулося 29 листопада, підтримали рішення «Про врегулювання питання щодо розміщення на території міста заїжджих пересувних цирків-шапіто з дикими тваринами». Про це повідомила прес-служба Славутської міської ради.

Зокрема, розглянувши звернення депутата Славутської міської ради Свінтіцького М. В. про врегулювання питання розміщення на території міста Славути заїжджих пересувних цирків-шапіто з дикими тваринами, у зв’язку із набуттям розголосу питання щодо жахливих умов утримання, безжалісного дресирування диких тварин у заїжджих пересувних цирках-шапіто, недопущення порушень державних стандартів Славутська міська рада вирішила рекомендувати Державній екологічній інспекції України посилити контроль у здійсненні державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері захисту диких тварин від жорстокого поводження, за наявністю дозвільних документів на утримання та розведення диких тварин; рекомендувати управлінню культури виконавчого комітету Славутської міської ради не надавати погодження на розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з дикими тваринами на території міста Славути.

Нагадаємо, із українських цирків зникнуть шоу з тваринами: Міністерство культури припиняє купівлю нових тварин для державних цирків, а до 2021 року планує повністю заборонити експлуатацію диких тварин на арені. Урядове рішення стало кроком назустріч зооактивістам і несподіванкою для працівників цирків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці