Корейці зацікавлені у співпраці з підприєм­ством «Енергоатому» на Хмельниччині

Корейці зацікавлені у співпраці з підприєм­ством «Енергоатому» на Хмельниччині

Вчора, 30 жовтня, на Хмельницькій АЕС відбулася технічна нарада із представниками провідних корейських компаній у галузі енергетики Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) та Doosan, зацікавлених у співпраці з Енергоатомом, йдеться на сайті ХАЕС.

Візит розпочався із ознайомлення іноземних гостей з відновлювальними роботами на турбогенераторі першого енергоблока, після якого відбулася ділова зустріч за участі керівництва Хмельницької АЕС.

Розпочинаючи нараду, генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко поінформував присутніх про основні показники діяльності енергопідприємства, заходи із підвищення безпеки діючих енергоблоків та детальніше зупинився на проведенні ремонтно-відновлювальних робіт у рамках продовження терміну експлуатації першого енергоблока.

У ході зустрічі іноземні гості цікавилися різними етапами модернізації генератора на Хмельницькій АЕС. Як відомо, співпраця із фірмою ALSTOM розпочалася ще на початку двотисячних років. А приводом стали технологічні проблеми на статорах генератора ТВВ-1000-2, виготовлених на російському підприємстві «Електросила». Модернізація статора генератора на другому енергоблоці спеціалістами фірми ALSTOM стала для вітчизняної енергетики пілотним проектом. Після успішного її проведення було прийнято рішення про здійснення таких процедур на статорах аналогічних генераторів інших АЕС нашої держави, зокрема, і на статорі генератора першого енергоблока.

Згодом актуальною стала модернізація роторів, процес розпочався із ЮУАЕС, де відповідні заходи було проведено на третьому енергоблоці. До широкомасштабної модернізації долучилась і ХАЕС.

На зустрічі іноземні гості заявили, що вони зацікавлені у співпраці із ДП «НАЕК «Енергоатом» та його відокремленими підрозділами у сфері постачання високоякісних генераторів власного виробництва, які відповідають міжнародним стандартам. Під час обговорення вони цікавились вимогами, стандартами, які діють у ядерній галузі України, розглядали пропозиції фахівців щодо підвищення ефективності обладнання, важливого для виробництва електроенергії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДля маленьких нетішинців збудують садочок за 67 мільйонів гривень 
У 1991-му славутчани добиралися до «Живого ланцюга» електричкою
Поблизу Нетішина зимують лебеді навіть із Болгарії
У Нетішинській тергромаді школярі йдуть на дистанційне навчання
Шаблісти гідно представили Хмельниччину на чемпіонаті України
Жителів Нетішина просять створити необхідний запас води

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині  незаконно вирізали деревини на суму понад 93 тисячі гривень
Чоловік платитиме аліменти на утримання повнолітньої доньки, поки та навчатиметься
Лісгосп на Хмельниччині заробив понад 17 млн грн на продукції з низькосортної деревини
Мешканці Хмельниччини найбільше дбають про здоров’я
На Хмельниччині 468 учасникам ЧАЕС перерахували пенсії
На Хмельниччині зросло поголів’я овець та кіз у 8 разів