Юнакові без водійського посвідчення, який погодився перевезти сіно, оголосили попередження

Постановою Полонського районного суд визнано виним 17-річного полончанина у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) та застосувано до нього захід впливу у виді попередження. Про це повідомила прес-служба Полонського районного суду.

Суд встановив, що в жовтні 2019 року правопорушник керував автомобілем «Renault Master» без посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, чим порушив п. 2.1а Правил дорожнього руху. В судовому засіданні правопорушник свою вину визнав, та пояснив, що керував транспортним засобом без посвідчення водія, на прохання власника, якому необхідно було перевезти сіно.

« …враховуючи особу правопорушника, який являється неповнолітнім, та скоїв адміністративне правопорушення передбачене ч. 2 ст. 126 КУпАП, у віці 17 років, … на підставі ст.ст.13, 24–1 КУпАП за вчинення адміністративного правопорушення до неповнолітнього, який вчинив проступок у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років, слід застосувати захід впливу у виді попередження» — до такого висновку прийшов суд.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці