Хмельниччина збільшила експорт олії

У січні–серпні обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно 383,4 млн дол. США і 350,7 млндол. Порівняно з січнем–серпнем 2018 року експорт зменшився на 3,3 % (13,0 млн дол.), імпорт збільшився на 21,2 % (61,4 млн дол.). Додатне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 32,7 млн дол. Коефіцієнт покриття експортом імпорту дорівнював 1,09.

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 121 країни світу.

Обсяг імпорту DDP товарів країнами Європейського Союзу збільшився порівняно з січнем–серпнем 2018 року на 10,0 % та становив 199,6 млн дол., або 52,1 % від загального обсягу експорту. Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Німеччини, Польщі, Іспанії, Нідерландів, Італії.

Серед інших країн світу найбільше експортувалися товари до Туреччини, Єгипту, Білорусі, Російської Федерації.

У загальному обсязі експорту товарів порівняно з січнем–серпнем 2018 року збільшилася частка насіння і плодів олійних рослин; жирів та олій тваринного або рослинного походження; залишків і вiдходів харчової промисловості; солі, сірки, землі та каміння. Натомість зменшилась частка електричних машин; молока та молочних продуктів, яєць птиці, натурального меду; їстівних плодів та горіхів; цукру і кондитерських виробів з цукру.

Імпорт товарів з країн Європейського Союзу збільшився проти січня–серпня 2018 року на 16,1 % та становив 181,6 млн дол., або 51,8 % від загального обсягу. Серед країн ЄС найвагоміші імпортні надходження товарів здійснювалися з Німеччини, Італії, Польщі.

Серед інших країн світу найбільші імпортні поставки товарів надходили з Китаю, Російської Федерації, Туреччини, Білорусі, Саудівської Аравії.

У загальному обсязі імпорту товарів збільшилась частка механічних машин; палив мінеральних, нафти і продуктів її перегонки; електричних машин; засобів наземного транспорту, крім залізничного. Зменшилася частка пластмас, полімерних матеріалів; чорних металів; мила, поверхнево-активних органічних речовин; цинку i виробів з нього.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «Хмельниччина збільшила експорт олії»

 1. Гений коментує:

  Кстати, про еду!
  Не видел в жизни более позорного видео про украинский борщ.

  Ссылка на борщ –
  https://www.bbc.com/russian/av/media-50100598/

  Как чейчас, помню брехню Чорновила. Цитата:
  “Українский фермер накормить українців дешевыми і якісними продуктами”…

  И вот, когда у нас сейчас такая жопа с элементарными борщевыми продуктами — “гарант” наш обещает сделать нам шизоидное “государство в смартфоне”. Ему похер ваш борщ. Анкетку через смартфон заполнить важнее…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці