На Хмельниччині новий керівник поліції

Наказом Голови Нацполіції Сергія Князєва полковника поліції Анатолія Щадила призначено начальником Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Про це повідомила поліція Хмельницької області на своїй сторінці у фейсбуці.

Сьогодні, 12 вересня, заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко представив особовому складу нового начальника ГУНП в Хмельницькій області Анатолія Щадила.

— Я народився на Хмельниччині, виріс, навчався, тут моє коріння. Тому для мене це подвійна відповідальність, — звертаючись до присутніх, сказав новопризначений керівник поліції області. — Сьогодні перед поліцією стоять серйозні завдання і виклики. Я до них готовий і, сподіваюсь, разом з вами ми досягнемо гарних результатів роботи.

Також на представленні був присутній попередній начальник Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Василь Віконський.

Василь Васильович подякував особовому складу за два роки плідної і злагодженої роботи та зазначив:

— Я сподіваюсь, ви запам’ятали наше головне правило єдиного механізму — успіху можна досягти тільки тоді, коли ви працюєте чітко і злагоджено, як один організм.

Звертаючись до новопризначеного керівника поліції Хмельниччини, заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко наголосив на тому, що головним критерієм оцінки його діяльності на посаді начальника ГУНП буде рівень довіри населення до підпорядкованого підрозділу, адже, в першу чергу, поліція — це сервісна служба.

Нагадаємо, нещодавно в Шепетівці призначили нового керівника відділу поліції. Ним став полковник Юрій Краковецький.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці