На Хмельниччині викрили підприємця, що забруднював повітря

Зокрема, працівниками управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно зі слідчими територіального підрозділу Поліція Хмельницької області та за участі представників Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області, в рамках кримінального провадження, внесеного за частиною 1 статті 241 (Забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України, викрито та припинено протиправну діяльність цеху із випалювання дерев’яного вугілля.

— Так, підприємець області, не маючи відповідних дозвільних документів, організував діяльність цеху із випалювання дерев’яного вугілля. За допомогою примітивного обладнання — переобладнаних бочок, здійснювалось випалювання вугілля, яке в подальшому реалізовувалось фізичним та юридичним особам. При цьому всі шкідливі речовини попадали прямо в повітря та ґрунти, — повідомило Управління захисту економіки Хмельницької області у фейсбуці.

За місцем протиправної діяльності виявлено та вилучено сировину (деревину), готову продукцію та бочки для випалювання дерев’яного вугілля. Загальна вартість вилученого складає близько 500 тисяч гривень.
На даний час тривають подальші слідчі дії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «На Хмельниччині викрили підприємця, що забруднював повітря»

 1. Петро Закалата коментує:

  забув табличку ділення напевно…

 2. Михаил Штогрин коментує:

  Штрафувати.

 3. Ярослав Микитюк коментує:

  Краще б боролися з приватним сектором, які спалюють листя і відходи.

 4. Какрслон коментує:

  Следующим будет директор шепетовского базара, который палит мусор в баках на территории базара, каждую ночь.

  Понятно, что не сам палит. Там бомжи за копейки работают, этот мусор палят. И поймать их не возможно, ночью базар закрыт.

  Но, из пятиэтажек на проспекте Мира всё это блядство видно. А нюхает это вся Шепетовка.

  Короче, привет “пра­ців­ни­ка­м уп­равлін­ня за­хис­ту еко­но­мі­ки в Хмель­ницькій об­ласті Де­пар­та­мен­ту за­хис­ту еко­но­мі­ки На­ці­ональ­ної по­лі­ції Ук­ра­їни, спіль­но зі слід­чи­ми те­ри­то­рі­аль­но­го під­розді­лу По­лі­ція Хмель­ницької об­ласті, та пред­став­ни­кам Дер­жавної еко­ло­гіч­ної ін­спек­ції в Хмель­ницькій об­ласті”.

  Дармоеды природохоронные, вы когда в Шепетовке порядок с дымом наведёте???…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці