За авто без техогляду полончанин проведе три місяці без водійських прав

Поліцейські зупинили його автомобіль в травні на автодорозі «Київ-Чоп». Як з’ясували, водій, котрого цьогоріч притягували до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом, що підлягає обов’язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов (частина 3 статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення), знову їхав автомобілем, який не пройшов техогляд. Про це йдеться на сайті апеляційного суду Хмельницької області.

Відтак, щодо водія правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 4 статті 121 КУпАП (повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частинами першою — третьою цієї статті).

«(…)визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 121 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами на строк три місяці», — таку постанову виніс Полонський районний суд водієві, який вдруге за 2019 рік притягується до адміністративної відповідальності за керування авто без технічного огляду.

Хмельницький апеляційний суд нагадує, що згідно з пунктом 31.3(б) Правил дорожнього руху України — забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством, якщо вони не пройшли обов’язковий технічний контроль (для транспортних засобів, що підлягають такому контролю).

Постанова ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці