На Хмельниччині обговорили нову національну стратегію України, що базується на ідеї соціальної справедливості

У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський форум «Громада–Влада–Майбутнє», ініційований партією «Соціальна справедливість».

11 травня 2019 року у Хмельницькому відбувся Всеукраїнський форум «Громада–Влада–Майбутнє», ініційований партією «Соціальна справедливість», у якому взяли участь понад 250 учасників. Організатори форуму поставили за мету напрацювати нові механізми взаємодії громад та влади, де основною цінністю безумовно постає громадянин та його/її права.

Почесними гостями та спікерами форуму стали: Алла Шлапак — лідер партії «Соціальна справедливість», Олександр Дічек — полковник запасу, кандидат технічних наук, один із спеціалістів в Україні з питань комплексної безпеки бізнесу, академік Академії енергетики України, Олександр Михайлюк — директор навчально-консультативного центру комплексної безпеки та захисту критичної інфраструктури, Сергій Сидоренко — генерал-лейтенант МВС України, Президент «Української федерації професіоналів безпеки» та інші.

Учасники форуму зійшлися на думці, що нова національна стратегія України повинна базуватися на ідеях соціальної справедливості, які сьогодні є актуальними та домінантними в більшості держав світу.

— Сьогодні у світі особливої актуальності набувають ідеї соціальної справедливості. І саме ці ідеї будуть тією матрицею, навколо якої будуватиметься майбутній світ. Україна, як держава, повинна іти в ногу з часом і розвиватися паралельно з іншими країнами. Тому очевидно, що ідея соціальної справедливості для нашої держави, нашого народу повинна стати національною стратегією, — розповіла лідер партії «Соціальна справедливість» Алла Шлапак.

За її словами, соціальна справедливість — це не питання виключно соціальних відносин, соціальної системи чи соціального захисту. Це набагато ширше поняття, яке є абсолютно новою формою взаємодії між людьми, новою формою взаємодії влади і суспільства і, найголовніше, це — головна формула взаємодії між країнами. Завдання цієї ідеї полягає в тому, що людство повинно навчитись жити разом у глобальному світі, навчитись запобігати конфліктам і війнам, і, при цьому, не втратити людину як особистість, зберегти та захистити її права, створити гідні, якісного рівня умови для життя.

— Саме на цьому повинна базуватися нова національна стратегія України. На ідеях людяної, соціальної, справедливої держави з ринковою економікою, високим рівнем соціального захисту, дотриманням та реалізацією прав і свобод громадян, — пояснила Алла Шлапак.

Вона уточнила, що для реалізації цієї ідеї потрібно виконати низку умов, зокрема, провести глобальні й системні реформи в усіх сферах життя, які були б ефективними і враховували думку громадськості, подолати корупцію, створити соціально орієнтовану ринкову економіку, приділити увагу вразливим категоріям населення.

Учасники форуму підтвердили, що сьогодні в Україні є вагомий суспільний запит на нові ідеї, політичні партії, нові «обличчя в політиці», які мають абсолютно новий підхід до вирішення нагальних проблем держави та суспільства. Це доводять результати президентських виборів, на яких люди фактично не підтримали чинну владу.

— Люди стомилися від свавілля старих політиків. Вони їм не довіряють. Вони хочуть обрати владу, яка дбатиме про людей, працюватиме в їхніх інтересах, не крастиме, не брехатиме, а працюватиме на благо України. Цього хочуть українці, цього хочемо ми, а головне, ми знаємо, як це зробити, — резюмувала Алла Шлапак.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці