Комунальне підприєм­ство Хмельницької обласної ради дорожче закупило паливно-мастильні матеріали

Прокуратура Хмельниччини вимагає скасувати угоду, якою неправомірно збільшено ціну закуплених на суму 2,2 млн грн паливно-мастильних матеріалів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Прокуратурою Хмельницької області виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель комунальним підприємством Хмельницької обласної ради.

Встановлено, що у жовтні минулого року тендерним комітетом комунального закладу визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти 78 тис літрів паливно-мастильних матеріалів — бензину марки А-92 та дизельного палива.

Відповідно до умов правочину загальна вартість товарної продукції склала понад 2,2 млн грн.

Водночас, після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою загальні обсяги пального, що планується закупити зменшено майже на 7,5 тис літрів. При цьому, після внесення змін щодо обсягів закупівлі ціна договору лишилась сталою.

Таким чином, протиправно збільшено ціну за одиницю товару, що не відповідає вимогам тендерної документації.

Разом з тим, згідно інформації Торгово-промислової палати у Хмельницькій області, ринкові ціни на бензин А-92 та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінились тільки у бік зменшення.

– Тому, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання зазначеної додаткової угоди до договору про закупівлю товарів недійсною, — повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді прокуратури області Андрій Гаврилик.

Позов прокурора перебуває на розгляді в Господарському суді Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Комунальне підприєм­ство Хмельницької обласної ради дорожче закупило паливно-мастильні матеріали»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Уж дуже грошей хочется!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці