«Липовою» повісткою хмельничанина викликали до суду

«Липовою» повісткою хмельничанина викликали до суду

До Хмельницького міськрайонного суду звернувся мешканець міста із повісткою про виклик до суду, в якій було вказано, що він викликається до суду в якості відповідача на вказані день та годину у справі за позовом акціонерного товариства до нього про стягнення боргу. Про це повідомляє Хмельницький міськрайонний суд.

Дана повістка виявилась підробленою, адже жодної справи щодо чоловіка, який звернувся із так званою повісткою, в суді не зареєстровано та не розглядається.

До повістки, що отримав чоловік, також було додано роз’яснення, в якому чоловіку пропонувалось сплатити лише частину заборгованості за договором у розмірі близько 10 000 грн до вказаної в роз’ясненні дати, що передує даті вказаній в повістці про виклик до суду, після чого залишок боргу буде анульовано.

Крім цього, в роз’ясненні також вказаний рахунок для оплати, попередження про те, що у випадку не сплати заборгованості кредитна історія буде зіпсована, та на чоловіка чекає довга судова тяганина.

Отже, якщо Ви отримали повістку про виклик до суду яка викликає у Вас певні підозри, як бути?

Прес-служба суду підготувала певні підказки, як впевнитись чи дійсно судова повістка надійшла із суду і як з’ясувати чи дійсно в провадженні суду перебуває справа, де Ви є учасником, отже:

  • усі повістки судом надсилаються від імені суду та з адреси суду;
  • судові повістки надсилаються із штампом на конверті «судова повістка».
  • в повістці про виклик до суду обов’язково вказується номер справи, по якій викликається учасник процесу в форматі: код суду/номер справи/ рік справи. Для прикладу: 686/1111/19;
  • обов’язково вказується прізвище секретаря судового засідання, адреса суду та номер кабінету, куди слід з’явитись, суть справи та за чиїм позовом або до кого позов.

Якщо ви впевнений користувач персонального комп’ютера, Ви можете зайти на портал Судова влада України та в розділі «Стан розгляду справ» ввести своє прізвище, обрати функцію пошуку, після чого на екрані відобразяться усі справи по всім судам України, де зазначене Ваше прізвище. Також можливо переглянути усі судові рішення по справі, дати призначень справи до розгляду.

Якщо ж з персональним комп’ютером не склались відносини, в такому випадку можливо зателефонувати за номером (0382) 65-75-57 до канцелярії суду, де з’ясувати інформацію, що цікавить. Також можливо особисто звернутись до канцелярії суду, що знаходиться в приміщенні по вул. Героїв Майдану, 54, каб. 102 та особисто отримати всю необхідну інформацію.

Крім того, суд нагадує, що судові повістки можливо отримувати з допомогою смс-повідомлення. Все що потрібно для цього зробити — подати відповідну заяву із зазначенням номеру телефону, на який особа бажає отримувати повідомлення, після чого про всі дати розгляду по конкретно визначеній справі, а саме по тій, по якій подавалась заява, буде отримувати смс-повідомлення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині триває приписка юнаків 2004 року народження
Шепетівчанка невдало придбала спортивний костюм у соцмережі
У Хмельницькій області бухгалтер незаконно нарахував собі 140 тисяч гривень заробітної плати
У Полонному директора ТОВ, що підробив документи, звільнено від кримінальної відповідальності
Новий вид шахрайства: злочинці виманюють гроші під виглядом виплати 8 тисяч державної компенсації
Коли ветерану з Шепетівщини прийшла повістка, він не сховався, пішов і відслужив

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині шукають шляхи реалізації молодіжних програм
Світлини двох пам’яток культури Хмельниччини потрапили у десятку найкращих в Україні
На Хмельниччині подорожчали яйця та овочі, але подешевшали масло та свинина
У поліції розробили план дій на випадок усклад­нен­ня погодних умов
Полісмен із Славутчини обійняв посаду начальника Кам’янець-Подільського районного управління
На Хмельниччині прогнозують значне похолодання