У Грицівській ОТГ запрацює ЦНАП

Грицівська ОТГ Шепетівського району пройшла третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАПу за Програмою «U-LEAD з Європою». При підтримці цієї програми відкриють ЦНАПИ ще у 5 громадах Хмельниччини — Війтовецькій, Волочиській, Дунаєвецькій, Колибаївській, Нетішина.

«Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 327 заявок із 22 областей України та відібрала 151 заявку для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП», — йдеться у повідомленні прес-центру ініціативи «Децентралізація».

Вже з 1 березня 2019 року кожну громаду зі списку будуть відвідувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом березня–червня для кожної спроможної громади буде складене Технічне Завдання для створення чи модернізації ЦНАП із розподілом зобов’язань між Програмою та громадою.

Нагадаємо, що вторік у По­лонсь­кій ОТГ за під­трим­ки Прог­ра­ми «U-LEAD з Єв­ро­пою» уро­чис­то від­кри­ли но­вий Центр на­дан­ня ад­мі­ніс­тра­тив­них пос­луг.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці