322 роботодавця Хмельниччини отримали компенсацію за нові робочі місця

Уторік за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості 484 безробітних осіб були працевлаштовані на нові робочі місця, а 322 роботодавця отримали компенсацію єдиного соціального внеску (ЄСВ).

— Однією з фінансових підтримок роботодавця з боку центру зайнятості є компенсація витрат роботодавця на оплату праці найманого працівника, — зазначив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

До прикладу, у Ізяславському районі ТОВ «Ішесла», що займається організацією будівництва будівель, безробітні працевлаштувалися на робочі місця — майстер виробництва, машиніст екскаватору, водій автотранспортних засобів, муляр та інші. Загалом роботодавець отримав 10 компенсацій єдиного соціального внеску. У Дунаєвецькому районі ФОП Лубко О. М. отримав 8 компенсацій ЄСВ та створив нові робочі місця для бухгалтера, начальника цеху, підсобних робітників.

Що ж стосується осіб, які належать до соціальнонезахищеної категорії, то 191 особа (22 — особи з інвалідністю та 4 — учасники АТО) знайшли роботу у працедавців нашої області, а ті в свою чергу отримали відшкодування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «322 роботодавця Хмельниччини отримали компенсацію за нові робочі місця»

  1. Василий Котов коментує:

    ЄСВ сплачує робітник зі своєї зарплати, чому тоді компенсують роботодавцю, а не робітнику? Чи я чогось не розумію?

    • бухгалтер коментує:

      Не розумієш, тому що ЄСВ платить роботодавець,а з заробітної плати ЄСВ не утримується уже давно, тільки утримується військовий збір 1,5% І ПДФО 18%.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці