За непокору, вчинену в умовах особливого періоду, засудили 53-річного мешканця Хмельниччини

Білогірський районний суд визнав винним місцевого мешканця у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 389 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати штрафу особою, засудженою до цього виду покарання) та за сукупністю вироків засудив його остаточно до 2 років обмеження волі й 11050 гривень штрафу. Щоправда, від відбування покарання у виді обмеження волі чоловіка звільнили на 1 іспитовий рік. Про це повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

«Відповідно до ч. 3 ст. 72 КК України покарання у виді штрафу в розмірі 650 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 11050 гривень, виконувати самостійно», — зазначено у вироку, яким суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладеної між обвинуваченим та прокурором. Згідно з документом, чоловік повністю визнав свою вину і погодився на обумовлене покарання.

Як встановив суд, до 11050 гривень штрафу 53-річний мешканець села на Білогірщині був засуджений вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 2 грудня 2015 року за частиною 3 статті 402 Кримінального кодексу України (непокора, вчинена в умовах особливого періоду, крім воєнного стану). Утім, маючи реальну можливість сплатити штраф, ухилявся від цього майже 3 роки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці