За крадіжку велосипеда мешканця Полонного позбавили волі на 4 роки

Полонський районний суд визнав винним жителя Полонного, обвинуваченого у крадіжці, вчиненій повторно (частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України) — і остаточно призначив йому покарання у виді позбавлення волі на 4 роки і 1 місяць.

Як повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду, крадіжка сталася на велосипедній стоянці у Полонному о 2-ій ночі 16 жовтня минулого року. Чоловік, вийшовши з торговельного центру, взяв свій велосипед та прихопив ще один, який був поряд на стоянці. Вдома почав розбирати його на деталі, але на ранок довелося віддати викрадене поліції.

«Беручи до уваги, що Б. раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжкого злочину, скоїв нове кримінальне правопорушення у період визначеного для нього попереднім вироком суду іспитового строку, а тому суд приходить до висновку, що обвинуваченому має бути призначене остаточне покарання необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів лише у виді реального позбавлення волі», — ідеться у вироку суду.

Полонський районний суд за інкримінований злочин покарав його одним роком неволі, та частково приєднавши невідбуту частину покарання, визначив остаточне — 4 роки і 1 місяць позбавлення волі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «За крадіжку велосипеда мешканця Полонного позбавили волі на 4 роки»

  1. Lozinskiy Ihor коментує:

    Ужас


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці