Хмельниччина зробила стрибок з 20 на 10 місце в загальному рейтингу областей

За даними Держстатистики України всеукраїнське видання «Ділова столиця» вчергове підвело підсумки діяльності рейтингових показників за три квартали 2018 року у 23 територіальних одиниць України (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) за 20 суспільно значущими критеріями. Про це повідомила прес-служба Хмельницька ОДА.

За результатами рейтингу область посіла 10 місце. Зокрема, за підсумками трьох кварталів Хмельниччина посіла перше місце по динаміці будівництва, показавши зростання будівельної продукції на 35,9 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року при середньо українському зростанні на 5,4 %. Цей результат отримано завдяки збільшенню в 2,3 рази обсягів будівництва інженерних споруд, насамперед доріг.

Крім того, область увійшла до трійки лідерів за припливом прямих іноземних інвестицій і по динаміці експорту (зростання на 38,9 % в цілому, по товарам — на 39,7 %, по послугах — на 6,6 %).

Для порівняння, у першому кварталі 2018 року область мала 20 місце у загальному рейтингу областей. Так, новопризначеному голові обласної державної адміністрації Вадиму Лозовому у спадок перейшли погані показники в найбільших секторах економіки за перший квартал.

Крім того, Хмельниччина відставала по капіталовкладеннях. Так, область входила в двійку гірших регіонів за динамікою капітальних інвестицій і за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Хмельниччина зробила стрибок з 20 на 10 місце в загальному рейтингу областей»

  1. Oleg Zholnovskiy коментує:

    Це зрада))

  2. Голый Вася коментує:

    Это не у нас стало лучше.
    Это у других областей стало ещё хуже. И таким образом «Хмельниччина зробила стрибок з 20 на 10 місце в загальному рейтингу областей».

    И вообще, правдивый рейтинг писеца Украины вам никто не покажет. Иначе Пэтю вынесут вперёд ногами…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці