126 злочинів у Хмельницькій області скоїли малолітні та неповнолітні

Протягом січня–жовтня, за даними прокуратури Хмельницької області, обліковано 10089 кримінальних правопорушень (злочини, виявлені органами Національної поліції, органами прокуратури, органами, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства, та органами безпеки), що на 4,6 % менше, ніж у відповідному періоді 2017 року. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 30,4 % — тяжкі та особливо тяжкі.

Зафіксовано очевидних умисних вбивств та замахів на вбивство — 40, умисних тяжких тілесних ушкоджень — 42, зґвалтувань та замахів на зґвалтування — 2.

Кількість випадків крадіжок становила 5219, шахрайств — 707, грабежів — 215, хабарництва — 63, розбоїв — 40.

Кількість потерпілих від злочинів у січні–жовтні становила 8120 осіб, із числа яких 2855 — жінки, 295 — особи похилого віку та з інвалідністю 1 і 2 груп, 92 — неповнолітні та 79 — діти до 14 років. Найбільша кількість потерпілих (71,0 %) від крадіжок, шахрайств та грабежів, серед яких 36,7 % — жінки. У дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних зі злочинами, на території області постраждало 292 особи.

Усього внаслідок злочинних діянь загинуло 147 осіб, із числа яких 18,4 % було умисно вбито; 36,7 % загинуло внаслідок дорожньо-транспортних пригод, пов’язаних зі злочинами; 8,8 % — у результаті нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень.

Комплексная юридическая помощь “Центра Правового Обслуживания” заключается в полном сопровождении от этапа создания и проработки бизнеса до его развития. Наши специалисты готовы оказать следующие виды услуг: регистрация юридического лица, регистрация ФЛП, ликвидация юридического лица и ФЛП.

Виявлено 2857 осіб, які вчинили злочини, з них 381 — жінки, 126 — малолітні та неповнолітні. У загальній кількості виявлених осіб, які вчинили злочини, 28,1 % раніше вже ставали на злочинний шлях, 7,8 % вчинили злочин у групі, 8,6 % знаходились у стані алкогольного сп’яніння. Питома вага працездатних осіб, підозрюваних у скоєнні злочинів, які на момент учинення злочину не працювали і не навчались, становила 70,9 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці