8 тисяч селян працевлаштовано у сільськогосподарські підприємства

Хмельницька обласна служба зайнятості активно співпрацює з багатьма сільськогосподарськими підприємствами щодо укомплектування вільних робочих місць, організації професійного навчання, тимчасової зайнятості. Налагоджена тісна співпраця з такими господарствами: Корпорація «Сварог Вест Груп» (Шепетівський район), ТОВ «Сварог Дністер» (Новоушицький район), ТОВ «Україна» та ТОВ «Святець» (Теофіпольський район), ПП «Аграрна компанія 2004» (Городоцький район), ТзОВ «Козацька долина» (Дунаєвецький район), ТОВ Компанія «Укрелітагро» (Ізяславський район), СВК «Летава» (Чемеровецький район).

Як результат, у 2018 році працевлаштовано близько 8 тис. осіб, які проживають у сільській місцевості, за професіями (спеціальностями): агроном, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, овочівник, підсобний робітник.

За роки існування обласної служби зайнятості, за її сприянням працевлаштовано понад 160 тисяч безробітних селян. Наразі дана робота продовжується спільно з сільськогосподарськими ПОУ області та об’єднаними територіальними громадами.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «8 тисяч селян працевлаштовано у сільськогосподарські підприємства»

  1. В коментує:

    Чому жодного слова про ТИМЧАСОВЕ працевлаштування? Який його відсоток у загальній кількості наданих робочих місць? Це – традиційний “секрет Полішенеля” усіх служб зайнятості.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці