Послуги поштового зв’язку на Хмельниччині подорожчали на 9,4%

Індекс споживчих цін по Хмельницькій області в жовтні відносно попереднього місяця становив 101,8 %.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5 %. Найбільше (на 10,3 %) подорожчали овочі. На 7,8–4,3 % підвищились ціни на крупи ячні, пшоно, молоко, сало, сметану, на 3,3–1,0 % — на макаронні вироби, кисломолочну продукцію, сири, масло вершкове, хліб, кондитерські вироби з борошна та цукру, рис, безалкогольні напої, яйця, пшеничне борошно. Водночас на 4,8–0,8 % подешевшали фрукти, цукор, крупи гречані, соняшникова олія, риба та продукти з риби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,9 %, зокрема, на алкогольні напої — на 2,3 %, тютюнові вироби — на 1,5 %.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,8 % зумовлено підвищенням тарифів на каналізацію на 11,4 %, водопостачання — на 8,0 %, плати за оренду житла — на 1,3 %.

У сфері охорони здоров’я ціни збільшились на 1,5 %: на послуги лікарень — на 3,8 %, амбулаторні послуги — на 1,9 %, фармацевтичну продукцію ‑ на 1,2 %.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 4,0 % в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 6,1 %. Крім того, на 4,5 % зросла вартість транспортних послуг, з них пасажирського автодорожнього — на 4,8 %, залізничного — на 1,2 %.

У сфері зв’язку ціни зросли на 3,5 %, що пов’язано з подорожчанням поштових послуг на 9,4 % та мобільного зв’язку на 6,9 %.

На 3,3–0,3 % збільшились ціни на одяг і взуття, послуги ресторанів та готелів, у сфері відпочинку та культури, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

З початку року індекс споживчих цін по області становив 107,3 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці