Нічна поїздка під градусом: на Хмельниччині спіймали водія
Учора вночі, 23 квітня, в селі Голозубинці Хмельницької області патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння.
«Під час патрулювання автодороги Т-2303 Кам’янець-Подільського району патрульні зупинили автомобіль Chery, водій якого здійснював рух у період дії комендантської години. За кермом перебував 33-річний чоловік. Під час спілкування поліцейські помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння», — повідомила патрульна поліція Кам’янець-Подільського району.
Огляд на стан сп’яніння провели у встановленому законом порядку за допомогою приладу Драгер. Результат — 1,60 проміле.
На керманича патрульні склали:
- протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП;
- постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без наявності відповідних документів, зокрема страхового поліса) КУпАП.
Водія відсторонено від керування транспортним засобом.
Керування транспортним засобом у стані сп’яніння становить серйозну загрозу безпеці дорожнього руху.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
На Хмельниччині викрито командира роти, який понад два роки приховував відсутність підлеглого на службі
Суд на Хмельниччині скасував рішення про встановлення факту проживання сестри із зaгиблим братом-військoвослужбовцем однією сім’єю
Майже 700 тис. грн переплати за лабораторію: екскерівнику комунального підприємства повідомили про підозру
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь