Обмеження електроенергії 15 лютого на Хмельниччині: що відомо
У неділю, 15 лютого, на Хмельниччині знову діятимуть обмеження електропостачання. Про це повідомляє АТ «Хмельницькобленерго».
«Причиною цих обмежень є ворожі атаки країни-агресора на енергетичну інфраструктуру України. Будь ласка, ставтеся до ситуації з розумінням», — закликають в обленерго.
Крім того, в «Хмельницькобленерго» зазначають:
«Зверніть увагу, це прогноз відключень. За потреби, оператор системи передачі може змінити обсяг та час обмежень».
Нагадаємо, перевірити свою чергу можна у:
- чат-ботах Viber, Telegram;
- сервісі «Перевірити чергу»;
- «Особистому кабінеті споживача електроенергії».
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
На Хмельниччині викрито командира роти, який понад два роки приховував відсутність підлеглого на службі



























Залишити відповідь