Мешканці Хмельниччини цьогоріч отримали вдвічі менше субсидій

У січні–липні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 92,2 тис. домогосподарств (в 2,1 рази менше відповідного періоду 2017 року), з них у міських поселеннях — 49,8 тис., у сільській місцевості — 42,4 тис. домогосподарств.

Загальна сума призначених субсидій у січні–липні становила 31,8 млн грн, з неї в міських поселеннях — 21,7 млн грн, у сільській місцевості — 10,1 млн грн.

Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в липні становив 48,8 грн, що в 2,4 рази менше в порівнянні з липнем 2017р.

Крім того, в січні–липні 24,9 тис. домогосподарств призначено субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Загальна сума цих субсидій становила 73,2 млн грн, з неї в міських поселеннях — 8,9 млн грн, у сільській місцевості — 64,3 млн грн.

Середній розмір призначеної в липні субсидії цього виду на одне домогосподарство становив 2832,9 грн.

У липні населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 121,6 млн грн (104,6 % нарахованих за цей період сум), за постачання електричної енергії — 83,9 млн грн.

На кінець липня заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 237,8 млн грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води — 69,8 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 60,5 млн грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 29,4 млн грн, за вивезення побутових відходів — 5,7 млн грн, за постачання електричної енергії — 77,1 млн грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці