Мешканці Хмельниччини можуть не хвилюватися щодо своєї безпеки

У Хмельницькій ОДА 22 серпня підсумували результати комплексної перевірки діяльності місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, що проводилась Державною службою України з надзвичайних ситуацій в період з 13 по 22 серпня. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

З метою практичної перевірки взаємодії відповідальних осіб здійснено відпрацювання декількох навчальних ситуацій. Так, при перевірці роботи обласної ТЕБ і НС відпрацьовувалася ситуація із біологічним забруднення джерела централізованого водопостачання, у м. Хмельницькому — розлив ртуті в адміністративному приміщенні, у м. Нетішині — виявлення на пункті прийому металобрухту невідомого предмета, що є джерелом іонізуючого випромінювання, у Славутському районі — виявлення тварини, хворої на сказ, у Дунаєвецькому районі — спалах захворювання на африканську чуму свиней.

Загальна оцінка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту у Хмельницькій області оцінюється як «відповідає вимогам».

Хоча під час перевірки було виявлено певні недоліки та недопрацювання, однак у підсумку комісія ДСНС відзначила високий рівень підготовки усіх екстрених служб, координації дій та організації роботи щодо ліквідації ймовірної надзвичайної ситуації. Окрім того члени комісії надали відповідні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків та удосконалення ефективності відповідних дій.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоАвтоматичні ворота для безпеки вашого будинку

Читайте у цій рубриці