Хмельницькобленерго запроваджує новий особистий кабінет: старий невдовзі припинить роботу
Із 10 липня 2025 року АТ «Хмельницькобленерго» запроваджує новий особистий кабінет для споживачів електричної енергії. За допомогою кабінету споживачі зможуть подавати рапорти, показники лічильників, контролювати обсяг спожитої електроенергії, надсилати звернення, налаштовувати отримання сповіщень про відключення.
«Старий» кабінет припинить роботу 1 серпня.
«Новий сервіс реалізовано на надійній платформі, він відповідає критеріям безпеки та відмовостійкості. Зареєструватися у ньому можна за допомогою номеру телефону або ж електронної поштової скриньки. Також, якщо споживачі користувались «старим» кабінетом, вони зможуть використати його реєстраційні дані для аутентифікації у новому сервісі», — зазначає АТ «Хмельницькобленерго».
Особистий кабінет споживача електроенергії АТ «Хмельницькобленерго»: https://cabinet.hoe.com.ua
У разі виникнення труднощів з використанням кабінету споживачі, як завше, можуть звертатися до Кол-центру АТ «Хмельницькобленерго» за телефонами: (067) 250-50-62; (066) 650-50-62; 0-800-50-50-62; (0382) 75-52-00 або ж надсилати звернення за допомогою форми зворотного зв’язку.
Новини партнерів
2 коментарі до статті «Хмельницькобленерго запроваджує новий особистий кабінет: старий невдовзі припинить роботу»
Залишити відповідь
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
На Хмельниччині викрито командира роти, який понад два роки приховував відсутність підлеглого на службі
Суд на Хмельниччині скасував рішення про встановлення факту проживання сестри із зaгиблим братом-військoвослужбовцем однією сім’єю



























неможливо передати показники,виходить за межі екрану
ПОКАЗНИКИ ТО ПЕРЕДАМ, А ОПЛАТИТИ НА НОВОМУ САЙТІ ЯК?