На Хмельниччині патрульні відібрали у чоловіка скляну ємність
Днями, патрулюючи вулицю Заводську, що в місті Хмельницькому, поліцейські виявили підозрілого чоловіка, який, побачивши охоронців порядку, намагався зникнути з їхнього поля зору та помітно нервував.

«Патрульні провели громадянину поверхневу перевірку згідно зі статтею 34 ЗУ «Про Національну поліцію» та виявили у 40-річного чоловіка скляну ємність із вмістом порошкоподібної речовини білого кольору, ззовні схожої на наркотичну», — повідомляє патрульна поліція Хмельницької області.
На місце події патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу, яка встановить всі обставини події та надасть правову кваліфікацію діям громадянина.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Іноземець успадкував землю зі скіфським городищем на Хмельниччині: прокуратура вимагає повернути її державі
Мати просила оголосити зниклого безвісти сина померлим, але батько й дружина скасували це рішення в апеляції
Читайте у цій рубриці

























Залишити відповідь