Збільшено ціну за електроенергію та зменшено об’єми постачання: два товариства змушені повернути гроші громадам Хмельниччини
За результатами розгляду позовів Хмельницької окружної прокуратури до бюджету Миролюбненської та Щиборівської сільських рад буде повернуто надмірно сплачені кошти за закупівлю електроенергії.
Встановлено, що між органами місцевого самоврядування і хмельницьким та київським товариствами укладено договори поставки електроенергії.
За період виконання договору постачальниками, шляхом надіслання комерційних пропозицій, збільшено ціну за електричну енергію та зменшено об’єми її постачання.
«Як наслідок, Миролюбненською сільською радою надмірно перераховано майже 144 тис. грн бюджетних коштів, а Щиборівською — близько 37 тис. грн. Господарським судом Хмельницької області позови прокуратури задоволено в повному обсязі — кошти підлягають поверненню до місцевих бюджетів», — повідомила Хмельницька обласна прокуратура.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Суд на Хмельниччині скасував рішення про встановлення факту проживання сестри із зaгиблим братом-військoвослужбовцем однією сім’єю
Майже 700 тис. грн переплати за лабораторію: екскерівнику комунального підприємства повідомили про підозру
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь