Вам також може бути цікаво
У суботу, 13 травня, ворог вкотре здійснив масовану атаку. Зокрема, на Хмельниччині дрон-камікадзе поцілив в об’єкт критичної інфраструктури. Внаслідок вибухових хвиль у Хмельницькій громаді пошкоджено кілька десятків навчальних закладів, медичні заклади, адміністративні будівлі, промислові об’єкти, багатоповерхові та індивідуальні житлові будинки. Число постраждалих осіб і досі збільшується…
Після нічної атаки росіяни запустили доволі якісну інформаційну психологічну спецоперацію. По низці телеграм-каналів у російських пропагандистів воєнкорів, а також на сайтах було розміщено інформацію про витік урану, аміаку, підвищений радіаційний фон.
«На жаль, мешканці в паніці почали реагувати на цю інформацію, та поширювали в різних вайбер-групах. Це — відвертий фейк, навіть справжнє ІПСО. Ми з ДСНС відразу ж робили заміри радіаційного фону. Станом на суботу він був фактично в 2,5 рази менший від допустимої норми. Тому ніяких витоків, хімічних речовин, уранів — збіднених чи збагачених — не було…», — зазначив під час брифінгу міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Відтак, наголосив:
«Важливо, аби люди в умовах війни користувалися винятково офіційними джерелами інформації!»

Залишити відповідь