26 лютого мешканці Хмельницької області можуть споживати електроенергію без обмежень
На неділю, 26 лютого, НЕК «Укренерго» не лімітує величину навантаження. Отже, мешканці Хмельниччини матимуть змогу споживати електричну енергію без обмежень, адже погодинних відключень не буде. Про це повідомляє «Хмельницькобленерго».
«Проте, у періоди пікового навантаження, все ж варто споживати електричну енергію раціонально», — наголошують у обленерго.
Енергетики зазначають, що у разі зміни ситуації в енергосистемі або отримання від НЕК «Укренерго» розпоряджень щодо запровадження погодинних відключень — відповідна інформація буде повідомлена додатково.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Залишити відповідь