26 лютого мешканці Хмельницької області можуть споживати електроенергію без обмежень

26 лютого мешканці Хмельницької області можуть споживати електроенергію без обмежень

На неділю, 26 лютого, НЕК «Укренерго» не лімітує величину навантаження. Отже, мешканці Хмельниччини матимуть змогу споживати електричну енергію без обмежень, адже погодинних відключень не буде. Про це повідомляє «Хмельницькобленерго».

«Проте, у періоди пікового навантаження, все ж варто споживати електричну енергію раціонально», — наголошують у обленерго.

Енергетики зазначають, що у разі зміни ситуації в енергосистемі або отримання від НЕК «Укренерго» розпоряджень щодо запровадження погодинних відключень — відповідна інформація буде повідомлена додатково.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Незаконне підвищення ціни на електроенергію на Хмельниччині: втрутилася прокуратура
На Хмельниччині під час ранкової атаки пошкоджено лінію електропередач
Шквальний вітер нещадно пройшовся Хмельниччиною: область серед тих, де негода наробила найбільше лиха
У Шепетівці шквальний вітер повалив дерево: пошкоджено автомобілі

Читайте у цій рубриці


Woman working at a cluttered desk with a laptop and papers while money flies around her on all sides.
Phone screen showing Ukrainian text messages about visiting a doctor and a prosecutor's office update; Ukrainian Prokuratura logo in bottom-left corner.
Підпалив залізницю та «зливав» позиції ЗСУ: апеляційний суд поставив крапку у справі хмельничанина
Суд на Хмельниччині скасував рішення про встановлення факту проживання сестри із зaгиблим братом-військoвослужбовцем однією сім’єю
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads