На Хмельниччині енергетики завершили аварійно-відновлювальні роботи
Як повідомлялося, вчорашня негода наробила лиха на Хмельниччині. У частині громад відбулися обриви проводів та аварійні відключення. Пориви вітру не вщухали протягом усього дня і додавали нові обриви та знеструмлення.
Вже сьогодні, 22 лютого, в «Хмельницькобленерго» повідомили, що аварійно-відновлювальні роботи завершені та відновлено розподіл електричної енергії.
Також в Хмельницькій області триває відсутність обмежень електропостачання.
«На четвер, 23 лютого, НЕК «Укренерго» не встановлює жодних лімітів та обмежень. Відповідно, погодинних відключень в Хмельницькій області не буде», — йдеться у повідомлені.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Залишити відповідь