18 лютого на Хмельниччині триватиме безліміт на електропостачання
Як повідомляє «Хмельницькобленерго», НЕК «Укренерго» знову не лімітує величину навантаження на наступний день. Отже, 18 лютого погодинні відключення в Хмельницькій області не здійснюватимуться.
Зберігається невелика ймовірність, що мережеві обмеження в північних громадах Хмельницької області призведуть до застосування погодинних відключень у цих громадах.
«У будь-якому разі ці обмеження можуть бути лише в період максимального навантаження та за основними чергами», — запевняють енергетики.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво




























Залишити відповідь