17 лютого — ще один день без обмежень електропостачання в Хмельницькій області
Як повідомляє «Хмельницькобленерго», НЕК «Укренерго» не лімітує величину навантаження на п’ятницю в Хмельницькій області. Отже, 17 лютого погодинні відключення не здійснюватимуться.
«Мережеві обмеження в північних громадах Хмельниччини можуть призвести до застосування погодинних відключень у цих громадах, але виключно в період максимального навантаження та за гострої потреби, тобто для уникнення аварійної ситуації», — йдеться у повідомлені.
Втім, енергетики зазначають, що у разі суттєвої зміни ситуації в об’єднаній енергосистемі України НЕК «Укренерго» може довести обмеження протягом дня.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Залишити відповідь