15 лютого — ще один день без ліміту електропостачання на Хмельниччині
На середу, 15 лютого, НЕК «Укренерго» не встановлено ліміт для Хмельницької області. Отже, погодинних відключень завтра не буде — повідомляє «Хмельницькобленерго».
«На жаль, через мережеві обмеження зберігається ймовірність застосування погодинних відключень у північних громадах області», — зазначають у компанії.
Втім, як і у вівторок, такі відключення можуть охоплювати лише основні черги в період вечірнього максимуму та виключно у разі гострої необхідності — тобто для уникнення аварійних пошкоджень електромереж.
У разі доведення ліміту протягом дня, виникнення дефіциту електричної енергії тощо — відповідна інформація буде опублікована.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво




























Залишити відповідь