30 січня на Хмельниччині відключення відбуватимуться згідно з новим графіком
На понеділок, 30 січня, доведена величина навантаження на Хмельницьку область дорівнює 50 % від обсягу, який потрібен області. Тому, погодинні відключення відбуватимуться згідно з оприлюдненим Графіком погодинних відключень із розподілом області на 6 черг.
«Але, за можливості, поміж періодів пікового навантаження, погодинні відключення обмежуватимуться одночасним знеструмленням трьох черг із шести», — йдеться у повідомлені «Хмельницькобленерго».
Енергетики ще раз повідомляють:
«Анонсований день режимних замірів 31.01.2023 року скасовано. Заміри будуть проведені згодом, про що буде повідомлено додатково».
Періоди пікового навантаження:
- 08:00 — 11:00;
- 17:00 — 22:00.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Шквальний вітер нещадно пройшовся Хмельниччиною: область серед тих, де негода наробила найбільше лиха
Читайте у цій рубриці




























Залишити відповідь