На Хмельниччині енергетики продовжують долати наслідки стихії
Енергетики продовжують долати наслідки стихії, яка завдала найбільшої шкоди південним громадам Хмельницької області. Про це йдеться у відеосюжеті АТ «Хмельницькобленерго».
Примітно, що остання стихія такого масштабу відбулася у 2000 році.
«Ожеледь на повітряних лініях в 10–15 сантиметрів наробила багато лиха, є руйнування цілих ділянок електромереж», — йдеться у сюжеті.
Енергетики запевняють, що працюють без зупину задля відновлення розподілу електричної енергії до оселі кожного мешканця області.
Детальніше у відеосюжеті:
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво


























Залишити відповідь