На Хмельниччині енергетики продовжують долати наслідки стихії

На Хмельниччині енергетики продовжують долати наслідки стихії

Енергетики продовжують долати наслідки стихії, яка завдала найбільшої шкоди південним громадам Хмельницької області. Про це йдеться у відеосюжеті АТ «Хмельницькобленерго».

Примітно, що остання стихія такого масштабу відбулася у 2000 році.

«Ожеледь на повітряних лініях в 10–15 сантиметрів наробила багато лиха, є руйнування цілих ділянок електромереж», — йдеться у сюжеті.

Енергетики запевняють, що працюють без зупину задля відновлення розподілу електричної енергії до оселі кожного мешканця області.

Детальніше у відеосюжеті:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Незаконне підвищення ціни на електроенергію на Хмельниччині: втрутилася прокуратура
На Хмельниччині під час ранкової атаки пошкоджено лінію електропередач
Негода пошкодила пам’ятники на кладовищі у Шепетівці: найбільше постраждали два сектори
Шквальний вітер нещадно пройшовся Хмельниччиною: область серед тих, де негода наробила найбільше лиха

Читайте у цій рубриці


Two men stand in front of a metal-clad service center building with the sign 'Сервісний центр' in Cyrillic, on a sunny day.
Khmelnytskyi City Council logo with a workbook and a row of colorful pencils, promoting 'Free testing of children's readiness for school.'
На Хмельниччині стягнули понад 1 млн грн за використання землі без договору оренди
Woman working at a cluttered desk with a laptop and papers while money flies around her on all sides.
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads