15 грудня частина Шепетівської та Полонської громад будуть без світла
Як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю АТ «Хмельницькобленерго», завтра, 15 грудня, енергетики планують здійснити планові ремонтні роботи на високовольтному обладнанні.
«Ці роботи будуть здійснені з метою забезпечення більш надійного розподілу електричної енергії споживачам області», — йдеться у повідомлені.
Ремонтні роботи розпочнуться о 8-ій годині ранку. Скільки вони триватимуть — не повідомляється.
Тимчасово знеструмлено буде частину мешканців північної частини Хмельницької області, а саме:
- Красилівської та Старокостянтинівської громад,
- частково Полонської, Шепетівської громад та
- північної частини Хмельницького (мікрорайонів Озерної, Виставки, Заріччя).
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво


























Залишити відповідь