Голова Хмельницької ОВА зустрівся з представниками бізнесу

Голова Хмельницької ОВА зустрівся з представниками бізнесу

Держава і бізнес сьогодні мають працювати на один результат — перемогу. На цьому сьогодні, 23 березня, наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час зустрічі з представниками бізнесу області.

Розпочинаючи спілкування, Сергій Гамалій зазначив, що основною метою зібрання є обговорення проблемних питань ведення бізнесу в умовах воєнного стану та шляхів їх вирішення.

— Сподіваюся, що ця зустріч стане корисною для усіх її учасників і ми зможемо скоординувати наші дії на рівні регіону для підвищення ефективності роботи кожного із секторів економіки, — сказав він.

Голова Хмельницької ОВА зустрівся з представниками бізнесу

Серед основних питань, які були порушені під час наради та потребують оперативного вирішення в умовах воєнного стану:

  • порушення ланцюгів поставки сировини для промислової галузі та поставки готової продукції до споживачів в областях, в яких відбуваються бойові дії;
  • встановлення обмежень на експорт та імпорт продукції;
  • високі тарифи на енергоносії; частковий дефіцит паливно-мастильних матеріалів та обмеження на їх відпуск, спрощення процесу ввезення гуманітарної допомоги.

Коментуючи питання ввезення гуманітарних вантажів, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій повідомив, що Урядом уже прийнято рішення про спрощення процедури їх ввезення з-за кордону. Для цього на митниці потрібне буде лише декларування.

Також очільник області повідомив, що до обласної військової адміністрації надходять звернення від місцевих товаровиробників щодо проблем з імпортом сировини та матеріалів для виробництва продукції, зокрема: миючих та дезінфікуючих засобів, поліграфічної хімії тощо. Він зазначив, що це питання поступово вирішується, Урядом майже щодня здійснюється доповнення переліку товарів критичного імпорту за зверненнями органів державної влади.

Голова Хмельницької ОВА зустрівся з представниками бізнесу

Принагідно, представникам бізнесу нагадали, що Мінекономіки запровадило програму щодо тимчасового переміщення підприємств з постраждалих регіонів, спрямовану на збереження виробничого і трудового потенціалу України і орієнтовану на усі підприємства, які бажають перемістити виробництво на території Західної України. Перший підприємець, за даною програмою, уже перевіз своє обладнання на Хмельниччину, зараз відбувається встановлення обладнання та налагодження нових контактів з постачальниками сировини, визначення спроможностей підприємства, задіяння робочої сили та пошук нових ринків збуту.

— Сьогодні в боротьбі проти російського агресора ми бачимо злагодженість та взаємодопомогу на усіх рівнях. Тому в реаліях сьогодення держава і бізнес мають працювати тільки на один результат — перемогу. Для цієї мети ми і проводимо такі зустрічі, аби почути проблеми кожного і віднайти шляхи їх вирішення, — сказав Сергій Гамалій.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЖителів Хмельниччини попередили про небезпечні метеорологічні явища
Голова партії «Слуга народу» відвідала Хмельниччину
На Хмельниччині 29 сімей виявили бажання тимчасово прихистити дітей
На Хмельниччині із 13 травня дозволили гуляти у лісі
Хмельниччина передала військовим автомобіль, який доставили з-за кордону
Хмельницькі ветеринари надали допомогу службовим собакам у звільнених містах Київщини

Читайте у цій рубриціДе і як мешканцям Хмельниччини оформити допомогу по безробіттю
У Хмельницькому на честь білоруса назвали вулицю
Як на Хмельниччині власники електрокарів можуть змінити в номерних знаках рашистську символіку
Легкоатлетки з Хмельниччини здобули дві срібні медалі у Діамантовій лізі
На Хмельниччині реалізували проєкт, в якому задіяні вимушені переселенці
Жителів Хмельниччини попередили про небезпечні метеорологічні явища
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter