Нікотинові паучі Velo

Нікотинові паучі Velo

Що таке нікотинові подушечки Velo? Velo — це інноваційна система нікотинового насичення організму людини. Нікотин — один з найсильніших хімічних стимуляторів, здатний викликати ейфорію, але при цьому не завдає шкоди здоров’ю. Більше інформації про нікотинові паучі можна знайти на сайті sostav.ua у деталях.

Чим привабливий продукт

До складу подушечок входить рідкий нікотин, який миттєво проникає в кров через слизову оболонку ясен і розповсюджується по всьому організму, даючи нікотинову дозу тим, хто прагне позбутися залежності від кальяну і тютюну. При цьому паучі абсолютно нешкідливі для здоров’я людини. В цілому до набору входить 10 пакетиків з нікотином, що у подальшому дозволить вам не перейматися про потрібну дозу. Водночас варто зазначити, що кожен пакетик має унікальний дизайн.

За рахунок зниження залежності від тютюну, дана система допомагає курцям відмовитися від шкідливої звички. Але як саме Velo допоможе вам кинути цю згубну залежність? При використанні подушечок Velo, ви споживаєте речовину, яка містить в собі нікотин. У такий спосіб використання, нікотин у крові людини стає більш легким, а його концентрація знижується. Після того, як ви використали пауч Velo, нікотин продовжує впливати на організм в тому ж режимі. Зазначений продукт подібний до нікотиновмісних жувальних гумок або пластирів, усі вони не викликають залежності. Навпаки, такі паучі сприяють, аби курець у зручний спосіб позбувся від залежності, не завдаючи шкоди здоров’ю. Крім цього, на відміну від цигарок, подушечка має приємний запах.

Нікотиновмісні подушечки

Ще один інноваційний продукт для людей, що кидають курити, — це нікотинові саше.

  • Нікотинові саше відносяться до бездимних нікотинових продуктів.
  • На відміну від багатьох інших альтернатив, саше не піддаються впливу температури, вони також не містять тютюну.
  • Такі продукти надзвичайно корисні для подорожей, оскільки їх можна використовувати на борту літаків, в поїздах або під час водіння автомобіля.

Принцип дії пакетиків з нікотином простий: між яснами і верхньою губою вставляється мішечок розміром з драже чи жувальну гумку. У міру того, як нікотин вивільняється в наш організм, бажання курити проходить.

Цей простий спосіб придушити бажання курити добре знайомий жителям Швеції, Норвегії та Фінляндії. Насправді вони їм добре відомі деякі різновиди подібних паучів. Справа у тому, що популярний в цих країнах снюс істотно відрізняється від речовини, що міститься в нікотинових пакетиках. Про усі додаткові деталі використання таких засобів можна дізнатися в інструкції з їх застосування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЩо таке GLO HYPER?
Що таке нікотинові подушечки і як їх використовувати?

Читайте у цій рубриціЯк вибрати надійну страхову компанію?
Гідравлічні домкрати для ремонтних робіт
Як і де вигідно обміняти Євро?
Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?
Надувні меблі здатні забезпечити комфортний відпочинок