Що таке паучі VELO? Обирай альтернативу традиційному споживанню

Що таке паучі VELO? Обирай альтернативу традиційному споживанню

На правах реклами.

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

У сучасному світі багато повнолітніх споживачів шукають альтернативи* традиційним сигаретам. Паучі VELO стали однією з таких альтернатив, що пропонують новий спосіб споживання нікотину. Вироблені з використанням сучасних технологій, ці паучі надають користувачам можливість отримувати нікотинове насичення без необхідності куріння та споживання тютюну як такого*. Детальніше про продукцію можна дізнатися на сайті https://myogo.com.ua/a/products/velo.

Переваги використання VELO

  • Однією з найбільших переваг паучів VELO є їхня бездимність*. Ви можете отримувати насичення нікотиномом будь-де, адже спосіб використання паучів не передбачає процесу горіння.
  • VELO пропонує широкий асортимент смаків, від класичних ментолових до фруктових та ягідних варіантів, задовольняючи різноманітні уподобання споживачів. Ця різноманітність дає змогу користувачам експериментувати та відкривати нові смакові комбінації.
  • Кожен пауч має стандартизований вміст нікотину залежно від крапок, що вказані на упаковці. Це дає змогу користувачам точно контролювати міцність продукції залежності від особистих потреб.
  • Паучі характеризуються зручністю у використанні — вони компактні, легкі та можуть бути непомітно використані в будь-якій ситуації. Їх легко носити з собою в кишені або сумці, забезпечуючи доступ до нікотину в будь-який час.

Як розпочати знайомство з VELO новачкам та що є для досвідчених споживачів

Для тих, хто вперше хоче спробувати паучі VELO рекомендується почати з продуктів з нижчим вмістом нікотину (2 крапки), щоб зрозуміти вподобання. Досвідчені споживачі знайдуть широкий асортимент смаків та концентрацій нікотину, відповідні до їхнього стилю споживання.

Замовляючи на сайті o’go, ви не лише отримуєте доступ до широкого асортименту оригінальних паучів VELO в Україні та Києві, але й можливість стати частиною клубу — o’go Club. Приєднуючись, ви зможете користуватися додатковими сервісами, такими як отримання XP на свій рахунок за запрошення друзів**, залишення відгуків, реєстрація пристроїв та багато іншого. Накопичені XP пізніше можна обміняти на сертифікати відомих мереж, мерч, поповнення мобільного тощо. Переваги клубу не обмежуються лише ХР. Вони також включають доступ до ексклюзивних пропозицій та персоналізованого обслуговування.


* Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність

** друг — повнолітній споживач нікотиновмісної продукції.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоКурильний тютюн на вагу
Особливості пристроїв для нагрівання тютюну GLO
Нікотинові паучі Velo: можливість позбутися звички курити
Що таке GLO HYPER?
Нікотинові паучі Velo

Читайте у цій рубриціВеликодні букети: символіка та особливості
Поради, як отримати кредит, якщо немає довідки про доходи
Порівняльна характеристика пластикових та дерев’яних вікон
Інтернет-магазин одягу Блават
Міжнародні вантажоперевезення з компанією EA Logistic
Олімп військових інструментів: огляд товарів від Olvicom
FacebookTelegramViberWhatsAppX