Застосування коворкінгу на практиці

Застосування коворкінгу на практиці

Слово коворкінг від англійської означає «працювати разом». Перші місця зустрічей, де збиралися групи друзів, щоб скоротати час роботи у власній компанії, були створені наприкінці 90-их. Як правило, це були невеликі місцеві товариства, побудовані ентузіастами, які з часом набирали популярність. Перші комерційні коворкінгові студії були створені після 2005 року, і з тих пір з року в рік і донині користуються все більшою популярністю. У Харкові з такими послугами можна ознайомитися на сайті-дошці приватних оголошень https://kharkiv.iteahub.com у всіх подробицях.

Переваги практики

В Україні це явище відносно нове, проте, коворкінг офісів все більше і більше стає популярним. Як ви можете бачити, така форма діяльності користується все більшою популярністю, і немає ніяких ознак того, що ця тенденція зміниться. Повертаючись до переваг, які несе в собі коворкінг, слід згадати перш за все:

  • Оптимізація витрат у порівнянні з орендою офісу. Орендуючи офіс, ми понесемо великі витрати, не тільки пов’язані з самою орендою, але і витрати, пов’язані з оплатою за інтернет, комунальні послуги, обладнання або Периферійне обладнання, як, наприклад, принтер. Переходячи на коворкінгову систему роботи ні про що не потрібно турбуватися, ми приходимо, сідаємо за стіл і працюємо.
  • Ще одна дуже важлива перевага: спілкування з людьми. Робота на самоті може бути приємною, але, звичайно, не в довгостроковій перспективі. Людина створена для того, щоб жити в суспільстві з іншими людьми. Рано чи пізно, працюючи на дому, ви відчуєте необхідність бути з іншими людьми, необхідність поговорити, обмінятися думками, отримати натхнення або поділитися своїми ідеями.
  • У коворкінгу ви можете зустріти багато чудових людей, що працюють в різних галузях, поговорити з ними про професійні питання, встановити нові цінні контакти і, можливо, навіть почати спільний бізнес.

Також важливо ставлення людей, в числі яких ми знаходимося. Працюючи вдома або в кафе, ми не зустрінемо людей, орієнтованих на роботу. У коворкінг-офісі ми можемо розраховувати на людей, які приходять сюди, щоб працювати, і для них важливі результати, які вони досягнуть, перебуваючи в таких місцях.

Особливості методики

Дуже важливим фактором є і відділення особистого життя від професійної. Робота з дому з часом може бути виснажливою, тому що важко зосередитися на своїх обов’язках, коли у нас немає умов для цього і ми не можемо зосередитися.

Коворкінг для всіх, але особливо полюбили його фрілансери, тобто, люди, що працюють на дому. Робота обумовлена тим, що все більше і більше компаній перестають наймати працівників в штат, а замість цього вважає за краще користуватися послугами фахівців, що працюють віддалено. Отже, вільні професії стають все більш популярними.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоКанцелярські товари для офісної роботи
Сучасні комп’ютерні столи — практичний вибір для дому та офісу
У Шепетівці центр обслуговування користувачів енергозбуту змінив адресу
Шепетівські залізничники на Банковій долучилися до кількатисячної акції протесту
Шепетівські залізничники дійшли до Офісу Президента
Історія успіху: від їздового молоковоза до керівника транспортної компанії

Читайте у цій рубриціАзіатська кухня — здоров’я та неперевершений смак
Як швидко продати автомобіль?
АльфаШина — велика різноманітність вибору шин і дисків
Позначення на мотоциклетних шинах
Що таке нікотинові подушечки і як їх використовувати?
Як провести інтернет в квартирі: що передбачити