Як уникнути покупки підроблених запчастин

Як відремонтувати авто чи придбати нове під час карантину

Досить часто автовласники стикаються з контрафактним товаром, який наражає на небезпеку їх машини та людські життя. Підроблені автокрісла й автомобільні запчастини можуть завдати величезної шкоди або зовсім стати причиною катастрофи. Тому краще купувати запчастини до іномарок у перевірених постачальників.

Масштаби загрози

За даними Федеральної торгової комісії США, світовий сектор контрафактних автомобільних запчастин оцінюється приблизно в 20 мільярдів доларів на рік, і приблизно 80 % цих підробок походять із Китаю. Третина респондентів з різних країн заявили, що купили підроблені автозапчастини. При цьому більше половини зазначили, що не можуть відрізнити підроблені автомобільні деталі від справжніх.

Підроблені автомобільні запчастини не обмежуються копіями автомобільних кузовів. Відповідно до проведених у всьому світі дослідженням, деталі, які є невід’ємною частиною безпеки автомобіля, так само часто підробляються. 53 % респондентів заявили, що купували компоненти гальм або коліс в Інтернеті. З них 19 % констатували, що придбали підробку.

У 2018 році компанія Mercedes-Benz провела серію випробувань підроблених гальмівних колодок. Їх результати показали, що підробки значно обмежують здатність автомобіля зупинятися як на рівній поверхні, так і на спуску.

Хто і чому купує підробки

Згідно представленої провідними автомобільними журналами світу статистики, серед тих хто придбав підроблені автомобільні деталі спостерігається наступний віковий розподіл:

  • 89 % — у віці від 18 до 44 років;
  • 11 % — 45 років і старше.

50 % придбали підробку протягом останніх 3 місяців, в той час як решта — в якийсь момент більш давнього минулого.

Справа в тому, що автозапчастини складні та дорогі, і більшість людей не в змозі відрізнити справжню продукцію від підробленої. Серйозні цінові стимули купувати більш дешеві підроблені деталі призводить до того, що люди завдають своїм автомобілям величезної шкоди. Молодші, а значить і менш досвідчені водії роблять це частіше, ніж представники старшого покоління.

Як уникнути обману

Існує кілька способів, що добре себе зарекомендували, не бути обдуреними:

  • перевіряйте репутацію автосервісу за відгуками в мережі Інтернет;
  • з підозрою ставтеся до занадто низьких цін на автозапчастини;
  • консультуйтеся зі знайомими автомеханіками і професійними водіями.

Будьте обачні, і удачі вам на дорогах!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЗапчасти на китайские авто
Як відремонтувати авто чи придбати нове під час карантину

Читайте у цій рубриціПереливні басейни від Stroy-Bassein
Запчасти на китайские авто