Актуальність вивчення мови програмування Java

Курси програмування Java

Програмісти на Java займають центральне місце в структурі IT. Якщо ви плануєте стати програмістом, то краще за все розпочати навчання з Java https://itea.ua/courses-itea/java-programming на курсах програмування.

Популярність

Це найбільш часто використовувана мова програмування в світі. На Java працюють три мільярди пристроїв. Індекс спільноти програмістів оновлюється щомісяця і регулярно вказує Java, як найбільш популярну мову програмування. Чим забезпечена така стабільно висока популярність? Тому, що існує багато реальних сфер застосування. Java займає друге місце серед кращих мов програмування.

Базис для подальшого навчання

Java — це хороша база для вивчення інших мов програмування (наприклад, C, C # і C ++). Це стабільна базова мова. Веб-середовища, всі операційні системи, всі типи пристроїв пов’язані з цією мовою програмування. Java можна знайти всюди. Для тих, хто вважає за краще спочатку вивчити Java, ключовим фактором є те, що ця мова вчить мислити, як програміст. Ви не тільки вивчаєте мову, але й дізнаєтеся деякі основні принципи програмування. Це також мова об’єктно-орієнтованого програмування. Його вивчення вимагає від студентів володіння певним рівнем логіки. Ви повинні навчитися осмислювати процеси як в конкретному, так і в абстрактному сенсі. Знову ж таки, це дає хорошу основу для вивчення програмування в цілому.

Перевірена часом

Це зріла мова, Java 1.0 була випущена в 1995 році. Іншими словами, в світі програмування вона існує вже давно. Якщо ви новачок в програмуванні або тільки починаєте знайомитися з Java, майже будь-яка проблема, з якою ви зіткнетеся, вже була вирішена кимось іншим. Будь-яке питання, яке ви можете задати, вже було поставлено, дана відповідь і опубліковане в Інтернеті у якомусь співтоваристві програмістів. Існує безліч ресурсів, які допоможуть, якщо ви застрягли на завданні.

Затребуваність

Є безліч добре оплачуваних вакансій розробників. На Java розробляються додатки для Android, серверні додатки, фінансові додатки і багато інших. Знання Java прослужить програмістам на ринку праці ще довгі роки.

Рейтинг мов програмування серед українських IT-спеціалістів

Рейтинг мов програмування серед українських IT-спеціалістів за версією DOU.UA

Існує безліч однодумців Java і захоплених програмістів. Оскільки мова існує давно, то є багато практиків Java. Вони зустрічаються по всьому світу і періодично спілкуються. Ця мова самий довгожитель серед всіх інших, на ній зав’язані багато сфер, тому вона ще довгий час буде актуальною. Тому вивчити Java завжди є сенс.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Актуальність вивчення мови програмування Java»

  1. Михайло коментує:

    Якщо вже на те пiшло, то “са­мий дов­го­жи­тель се­ред всіх ін­ших” – це Ada, а не Java.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціРемонт бойлера власноруч