Огляд респіраторів з клапаном 3МТМ: переваги та недоліки

Огляд респіраторів з клапаном 3МТМ: переваги та недоліки

Аби жити потрібно дихати. Проте далеко не завжди те повітря, що ми вдихаємо, є корисним для нашого здоров’я. Насамперед це стосується повітря на промислових підприємствах, де концентрація токсичних речовин та їхніх випаровувань може істотно перевищувати безпечні межі та становити пряму загрозу для працівників. Звичайно, не для тих, хто ретельно ставиться до підбору та використання відповідних захисних засобів.

Так, перевіреними та високоякісними засобами захисту органів дихання є респіратори 3М. Вони можуть уберегти користувача від вдихання диму, дрібних часток пилу, випаровувань різних хімічних речовин. Конкретний перелік загроз, проти яких буде ефективна маска-респіратор, залежить від індивідуальних особливостей кожної окремої моделі.

Звичайно, існують загальні робочі характеристики, що є актуальними для більш ніж одного захисного засобу. Наприклад, моделі респіраторів з клапанами — хоч і відрізняються за спектром конкретних застосувань — мають ряд спільних переваг.

Значна частина цих переваг безпосередньо пов’язана із основною функцією, яку здійснює клапан Cool Flow — виведенням із-під маски респіратора надлишків опрацьованого повітря. Наявність клапану не тільки робить тривале носіння респіратору більш комфортним, полегшуючи процес дихання, але й дозволяє поєднувати його використання із використанням захисних окулярів: лінзи останніх не запотівають навіть в умовах підвищеної вологості чи внаслідок інтенсивної фізичної активності користувача.

Але клапан видиху не єдина значима частина респіратору. Для зручності носіння та забезпечення повноцінної герметичності не менш важливими є й інші складові: м’які вставки в області носа, затискачі та ремінці для кріплення, розташовані по периметру маски ущільнювачі. Сприяють надійності захисту і матеріали, з яких виготовлені маски 3М, створюючи ще один бар’єр на шляху шкідливих речовин.

До переваг також можна зарахувати загальну легкість та ергономічність конструкції маски-респіратора. Такий захисний засіб можна носити протягом повного робочого дня, не відчуваючи від цього втоми.

Захисні респіратори з клапаном підходять для використання на підприємствах найрізноманітніших галузей: будівничої, металургійної, деревообробної, фармацевтичної, хімічної, машинобудівної — різноманіття існуючих моделей робить можливим дібрати відповідний засіб для широкого кола виробничих викликів.

Звичайно, незважаючи на всі перелічені привабливі якості респіраторів 3М з клапаном видиху Cool Flow, названі респіратори все ж не універсальні. Так — і це їхній найістотніший недолік — вони не здатні забезпечити достатній рівень захисту в приміщеннях, де концентрація шкідливих речовин істотно перевішує безпечну для життя норму.

Для тих, хто працює в умовах підвищеної небезпеки, кращим вибором будуть багаторазові маски та напівмаски, що передбачають встановлення на них змінних картриджів фільтрів. На відміну від респіраторів з клапаном, чий середній рівень захисту сягає показника у 12 ГДК, закрита повнолицева маска 3М здатна — при використанні відповідного фільтра — впоратися з перевищенням гранично допустимої концентрації у 200 разів.

На сайті Inta.pro, у відповідному розділі каталогу, ви зможете більш детально розглянути окремі моделі захисних респіраторів з клапанами. І, зваживши усі переваги та недоліки, обрати саме той захисний засіб, який вам потрібен. А якщо у вас виникнуть будь-які сумніви, то наші консультанти допоможуть вам остаточно визначитися з вибором, оперативно надавши додаткову інформацію — усі дані для зв’язку розміщено на сайті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Використання вогнегасника в квартирі
На Хмельниччині погодні умови посприяли росту чисельності головного шкідника посівів
Які сонцезахисні окуляри вибрати?
Окуляри від сонця для відпочинку: які обрати?

Читайте у цій рубриці


Необхідні прилади для сучасного магазину чи супермаркету
Особливості та вибір ноутбуків Hewlett Packard
Ефективні рішення для вашого авто: Bestautoparts у допомогу
Відкрийте світ повітряних пригод для вашої дитини
FacebookTelegramViberWhatsAppX