Які види жировловлювачів підходять для ресторанів та кафе

Які види жировловлювачів підходять для ресторанів та кафе

Промислові жировловлювачі — це пристрої, які використовуються для видалення жирів та олій зі стічних вод перед тим, як вони потраплять до каналізації. Їх зазвичай встановлюють у кафе, ресторанах та інших закладах громадського харчування, де виробляється велика кількість жирових відходів.

Промислові жировловлювачі для ресторанів працюють за принципом гравітаційного сепарації. Стічні води надходять у жировловлювач і проходять через камеру, де жири та олії піднімаються на поверхню завдяки їх меншій щільності, ніж вода. Потім ці жири та олії видаляються з жировловлювача вручну або автоматично.

Існує кілька різних типів промислових жировловлювачів, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Найпоширеніші типи включають:

  • Жировловлювачі з коалесценцією: цей тип жировловлювача використовує вставки для збільшення поверхні контакту між водою та жиром, що сприяє коалесценції жирових крапель. .
  • Пневматичні жировловлювачі: цей тип жировловлювача використовує повітряні бульбашки для підняття жирів та олій на поверхню води.
  • Біологічні жировловлювачі: цей тип жировловлювача використовує мікроорганізми для розщеплення жирів та олій на більш дрібні частинки, які потім можна легко видалити з стічних вод.

Вибір правильного типу промислового жировловлювача для вашого кафе чи ресторану буде залежати від ряду факторів, включаючи обсяг виробництва жирових відходів, доступний простір та бюджет. Важливо проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем, щоб вибрати правильний жировловлювач для ваших потреб.

Ось деякі з переваг використання промислових жировловлювачів у кафе та ресторанах:

  • Запобігає засміченню каналізації: жири та олії можуть затвердівати в каналізаційних трубах і спричиняти засмічення, що може призвести до дороговартісного ремонту. Промислові жировловлювачі допомагають запобігти цьому, видаляючи жири та олії зі стічних вод перед тим, як вони потраплять до каналізації.
  • Захищає довкілля: жири та олії можуть зашкодити навколишньому середовищу, якщо їх скинути в каналізацію. Вони можуть спричинити засмічення водотоків і зашкодити водному життю. Промислові жировловлювачі допомагають захистити довкілля, видаляючи жири та олії зі стічних вод.
  • Зменшує ризик пожежі: жири та олії можуть бути легкозаймистими, і їх накопичення в кухні може становити небезпеку пожежі. Промислові жировловлювачі допомагають зменшити ризик пожежі, видаляючи жири та олії з кухні.
  • Відповідність нормативним вимогам: у багатьох районах діють норми, які вимагають від кафе та ресторанів встановлювати жировловлювачі. Промислові жировловлювачі допомагають закладам громадського харчування відповідати цим нормам.

Загалом, промислові жировловлювачі є цінним інструментом для кафе та ресторанів. Вони можуть допомогти запобігти засміченню каналізації, захистити довкілля, зменшити ризик пожежі та відповідати нормативним вимогам.

Відмінності між горизонтальними, вертикальними та цеховими жировловлювачами

Горизонтальні жировловлювачі

Переваги: компактні розміри, підходять для обмежених просторів, легкий монтаж і обслуговування, низька вартість (часто використовують для кафе та ресторанів).

Недоліки: менша ефективність видалення жирів та олій порівняно з вертикальними жировловлювачами, не підходять для великих обсягів стічних вод, можуть забиватися, якщо не чистити регулярно.

Вертикальні жировловлювачі

Переваги: більш ефективні у видаленні жирів та олій, ніж горизонтальні жировловлювачі, підходять для більших обсягів стічних вод та менш схильні до засмічення (підходить для велиеих ресторанних комплексів).

Недоліки: займають більше місця, ніж горизонтальні жировловлювачі, дорожчі, ніж горизонтальні жировловлювачі, складніші в монтажі та обслуговуванні.

Цехові жировловлювачі

Переваги: найефективніші у видаленні жирів та олій, підходять для найбільших обсягів стічних вод, можуть бути встановлені в централізованому місці, яке обслуговує кілька закладів (можна поєднувати для всіх типів HoReCa: ресторани, готелі, кафе, столові)

Недоліки: найдорожчі з усіх трьох типів жировловлювачів, займають найбільше місця, складніші в монтажі та обслуговуванні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Сталеві прутки в машинобудуванні: роль та переваги
Електричні шафи та панелі: критерії вибору для промислових застосувань
Використання електромоторів із вибухозахистом: безпечна енергетика для промисловості
Виробництво та застосування металопрокату в Україні

Читайте у цій рубриці


Особливості та вибір ноутбуків Hewlett Packard
Ефективні рішення для вашого авто: Bestautoparts у допомогу
Відкрийте світ повітряних пригод для вашої дитини
Стильний жіночий осінній одяг
FacebookTelegramViberWhatsAppX