Чому VPN Необхідна для Віддалених працівників?

Чому VPN Необхідна для Віддалених працівників?

VPN — це необхідність для віддалених працівників. Багато хто думає, що VPN-мережі потрібні лише для потокового мовлення, покупок, перегляду веб-сторінок, ігор або перегляду заборонених спортивних і кіноканалів. Але насправді VPN потрібна кожному, хто сьогодні використовує Інтернет навіть у найдрібніших справах. Віртуальні приватні мережі захищають інтернет-користувачів від непотрібного впливу кіберзлочинців. Інструмент також дозволяє обходити гео-блоки і цензуру, незалежно від країни, де ви живете або працюєте.

Ви можете користуватися Інтернетом без обмежень щодо контенту, інформації та інструментів. Отже, якщо ви працюєте віддалено, вам потрібна надійна VPN, щоб полегшити роботу, забезпечити конфіденційність і підвищити продуктивність.

У цій статті ми розповімо, чому віддаленим працівникам, як ви, потрібна VPN.

Як працює VPN?

VPN слугує захисним екраном для вашої діяльності в Інтернеті. Вона забезпечує безпечну мережу, через яку ви можете користуватися Інтернетом, не порушуючи вашу конфіденційність. Ви можете відвідувати будь-який веб-сайт і отримувати доступ до будь-якого контенту в Інтернеті без перешкод через мережу VPN. Дехто називає її тунелем, через який можна непомітно отримати доступ до Інтернету.

Як віддалений працівник, ви можете працювати з будь-якого місця на ваш вибір, і ніхто не зможе точно визначити, де ви знаходитесь. Ваш мережевий сервер VPN маскує ваш IP, шифрує ваш трафік і плутає шпигунів або агентів, які стежать за вами.

Найкраще те, що ви можете бути впевнені в захисті конфіденційної інформації вашої компанії від кіберзлочинців. За допомогою VPN від VeePN ви можете отримати доступ до серверів вашої компанії, не боячись викриття.

Крім того, якщо ви використовуєте потужну мережу VPN, ви можете переглядати веб-сторінки зі швидкістю, яка підвищить вашу продуктивність. Послуга VPN може перешкодити вашим інтернет-провайдерам обмежувати вашу пропускну здатність, коли ви відвідуєте певні сайти або виконуєте певні дії в Інтернеті.

5 причин використовувати VPN для віддаленої роботи

Як працює VPN

1. Мережа забезпечує вашу безпеку в публічному Wi-Fi

Віддалена робота дає вам привілей створювати робочий простір де завгодно. Ви можете вийти з дому і попрацювати в місцевій кав’ярні для більшого комфорту. Іноді ви навіть можете відвідувати інші місця, де є безкоштовний Wi-Fi, щоб зменшити свої витрати. Але, хоча все це чудово, що відбувається з вашою безпекою в мережі безкоштовного WiFi?

Фактом є те, що хакери націлені на користувачів публічних мереж Wi-Fi, щоб викрасти їхні дані і використати їх у своїх зловмисних цілях. Якщо ви також отримуєте доступ до серверів вашої компанії через незахищене з’єднання, ви можете несвідомо дозволити злочинцям проникнути у вашу корпоративну мережу.

Отже, найкраще, що ви можете зробити, користуючись безкоштовною мережею — це використовувати VPN. У безкоштовних точках доступу до Wi-Fi багато чого може піти не так, наприклад, атаки «злих двійників», хакерські атаки та експлойти. Замість того, щоб втратити всю свою особистість через кіберзлочинців, підключайтеся безпечно через VPN-сервіс і уникайте проблем.

2. VPN може захистити вас від впливу під час пандемії

COVID-19 змусив багато компаній та організацій переоцінити переваги віддаленої роботи. До пандемії багато роботодавців ніколи не приймали ідею найму людей на роботу з дому через передбачувані ризики, пов’язані з цим.

Вони вважали за краще тримати своїх співробітників під однією парасолькою для належного моніторингу, захисту інформації компанії та підзвітності. Але під час пандемії віддалена робота стала необхідною, якщо не обов’язковою через локдауни.

Віддалена робота пов’язана з багатьма ризиками. Вона надає кіберзлочинцям можливість отримати доступ до інформації, яку вони не повинні знаходити. Наприклад, якщо ви отримуєте доступ до свого офісного комп’ютера з дому і не використовуєте захищене з’єднання, злочинець, який знаходиться поруч, може зламати ваш пристрій і викрасти через вас конфіденційні дані та паролі. Ось чому віддалені працівники повинні використовувати надійну мережу VPN, щоб запобігти таким спробам.

Сервери VPN шифрують ваше з’єднання і роблять ваші дані марними для кіберзлочинців. Навіть якщо вони перехоплять їх, вони не зможуть отримати з них жодної користі. Якщо ви працюєте за наймом, очікується, що ваша компанія надасть вам VPN для доступу до своїх серверів. Але якщо вона не може надати вам доступ до своїх серверів, підпишіться на надійний VPN-сервіс і працюйте без проблем.

3. Дозволяє без побоювань отримувати віддалений доступ до робочого комп’ютера

Якщо ви працюєте за наймом і перебуваєте за межами офісу, VPN-сервіс може допомогти вам підключитися до вашого робочого ПК. Багато програм для віддаленого доступу дозволяють здійснювати такі підключення, наприклад, VNC, SSH і RDP.

Ви можете використовувати будь-яке з цих програм для підключення, але ваш ПК повинен знаходитися в офісі. Крім того, якщо в офісі немає ІТ-політики, що забороняє використання VPN за межами офісу, ви можете використовувати його для підключення до свого робочого комп’ютера.

Таким чином, ви можете робити все, що вам потрібно, не ставлячи під загрозу безпеку вашої компанії.

4. Маєте можливість працювати віддалено? VPN дешевше, ніж їздити на роботу

Використовувати VPN вдома дешевше, ніж витрачати гроші на поїздки на роботу щоранку. Більшість VPN пропонують низькі ціни на підписку на свої послуги.

Отже, якщо врахувати витрати, пов’язані з виходом з дому, щоб дістатися до робочого місця, то VPN стає кращим варіантом. Окрім транспортних витрат, ви можете уникнути інших проблем, таких як зростання цін на бензин, затори на дорогах, пропущені зустрічі, запити та стрес.

Якщо ви можете працювати віддалено, скористайтеся цією можливістю, але завжди використовуйте надійну VPN-мережу. Іноді ваш ІТ-відділ може навіть налаштувати бізнес-мережу VPN для підключення до робочого місця з вашого пристрою. У такому випадку ви можете виконувати свою роботу без проблем.

Але якщо таких умов немає, підпишіться на найкращий VPN-сервіс для захисту ваших даних і працюйте над проектами з надійним шифруванням.

5. Віддалена робота з надійною VPN підвищує продуктивність

Віддалена робота з надійною VPN

Бувають дні, коли ви хочете почати роботу над проектами раніше, але не можете, тому що спочатку потрібно дістатися до офісу. Іноді краще попрацювати в тихому місці за межами дому чи офісу, щоб завершити роботу швидше.

Замість того, щоб втрачати все це через занепокоєння щодо безпеки даних, підпишіться на VPN-сервіс і працюйте з будь-якого місця. Ви зможете підвищити свою продуктивність, водночас захистивши компанію від хакерських атак та пов’язаних з ними збитків.

Яка VPN краще для вас

Індустрія переповнена різними VPN-сервісами. Але кожен з цих сервісів відрізняється з точки зору надійності, якості, міцності, охоплення і навіть політики конфіденційності. Зазвичай важко вибрати найкращий сервіс з-поміж них.

Ми рекомендуємо враховувати швидкість, репутацію, кількість серверів і політику. Найкраща VPN-мережа повинна бути швидкою та надійною. Крім того, він повинен мати сервери в багатьох країнах для забезпечення безпеки та надійності. Ваш VPN-сервіс також повинен мати політику заборони логів і дозволяти однорангову мережу (P2P), щоб полегшити вашу роботу.

Не забувайте, що вам потрібен доступний сервіс, оскільки ви працюєте віддалено. Ваша компанія повинна це забезпечити, але що робити, якщо вона цього не робить? Шукайте бюджетну VPN, але уникайте безкоштовних VPN, оскільки вони не завжди заслуговують на довіру.

VPN та віддалені працівники: Необхідна річ

VPN — це обов’язкова річ для кожного, хто користується Інтернетом. Вона виконує багато функцій і пропонує безліч переваг. VPN не призначені для геймерів або любителів соціальних мереж, але віддаленим працівникам і фрілансерам, які працюють з дому, вони теж потрібні.

Якщо ви відкладали все це в довгий ящик, думаючи, що вам це не потрібно, ми розповіли вам про декілька причин, чому варто встановити VPN вже сьогодні. Не користуйтеся безкоштовними сервісами, а шукайте доступний, але високоефективний сервіс.

Замість того, щоб платити за кібератаку, краще витратити кілька доларів на її запобігання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


«Бізнес» на сортуванні олівців: віддалена робота виявилася шахрайством
Податківці Хмельниччини виявили осіб, які торгували через OLX, Prom, Facebook, Instagram без державної реєстрації
Хто може здійснювати рекламу в Інтернеті та як це працює
Колишній нардеп-«регіонал» спробував утекти з України

Читайте у цій рубриці


Культові оправи окулярів Ray-Ban під ваш стиль
Магнітола Teyes CC3: сучасні технології у вашому автомобілі
Сучасні методи лікування зубів у клініці Nikadent Family
Інтеграція українських студентів у навчальне середовище університетів Любліна: виклики та підходи
FacebookTelegramViberWhatsAppX