Сітка-антикішка: особливості та характеристики

Сітка-антикішка: особливості та характеристики

Москітна сітка необхідна для захисту житлових приміщень від проникнення комах та дрібних тварин (переважно птахів) всередину. Зазвичай для цього використовується класичне рішення у вигляді прямокутної конструкції з полотном на основі скловолокна. В деяких випадках цього може бути недостатньо, якщо ви живете в приватному секторі. Тим більш якщо у вас є домашні тварини (наприклад, кішка, яка може пошкодити москітку). В такому випадку актуальним буде придбання сітки-антикішки (вона ж сітка-антикіготь).

Що собою являє сітка антикішка?

В більшості випадків люди ставлять на вікна звичайні скловолоконні сітки (або аналогічні їм конструкції на основі нейлонової нитки). Москітна сітка-антикішка є найбільш міцною з усіх подібних виробів, оскільки її полотно виготовляється з нержавіючої сталі.

Якщо вас зацікавило подібне оздоблення вікна або двері, рекомендуємо посилання https://fabkom.com.ua/moskitnye-setki-ukr/sitka-antikishka/, де можна купити сітку антикішка в Києві за оптимальною ціною.

Серед переваг сітки антикіготь:

  • завдяки надміцному матеріалу полотна та особливостям комплектації профілю, сітка-антикішка здатна витримувати навантаження до 8 кг;
  • наявність додаткових елементів міцності (стальні поворотні гачки-кронштейни + накладні сталеві куточки + сталеві приховані з’єднувачі) робить конструкцію набагато міцнішою за звичайні пластикові аналоги.

Чого цілком достатньо, щоб зупинити ваших домашніх тварин (кішок, папужок, невеликих собак), а також непроханих гостей з вулиці (тих же кішок/собак, а також диких птахів) у їх намаганні подолати бар’єр у вигляді москітної сітки.

Основні характеристики сітки антикішка

Як вже було зазначено, сітка антикішка має полотно з нержавіючої сталі та укріплений металевий профіль, оснащений сталевими елементами для додаткового зміцнення конструкції. Все це забезпечує тривалий термін експлуатації виробу та можливість виконання поставлених перед ним основних завдань (що потребує особливої міцності та здатності витримувати чималі навантаження).

Серед інших характеристик сітки антикішки:

  • розмір комірки 1×1 мм.;
  • переріз нитки 0,18–0,25 мм.;
  • має від 20 кронштейнів;
  • виготовлення від 3-х днів;
  • монтаж можна виконувати самостійно.

Враховуючи нестандартні для звичайної москітної сітки параметри, ціна на такий виріб помітно вища (приблизно в 3 рази порівняно зі скловолоконною москіткою для пластикових або дерев’яних вікон). Це одна з найдорожчих моделей на ринку (за ціною поступається лише ролетним конструкціям).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



На Хмельниччині вилучили 1,5 км безгосподарського майна
Порівняльна характеристика пластикових та дерев’яних вікон
На Шепетівщині браконьєра взяли на «гарячому»
Як вибрати жалюзі день-ніч у спальню?
На Хмельниччині виявили безгосподарське майно, в якому було понад 150 кг риби
Яке можна знайти скління балкона в Києві? Основні різновиди від «Стандарт Вікна»

Читайте у цій рубриці



Як зрозуміти, який корм підходить вашому котику
Які види жировловлювачів підходять для ресторанів та кафе
Електро каміни: види та переваги
Технології мотоциклетної техніки
Ефективність бальнеологічного лікування у Трускавці
Віртуальні консультації лікарів: зручний і швидкий доступ до медичної допомоги
FacebookTelegramViberWhatsAppX