Електромотори, яким можна довіряти: великий асортимент від Systemax

Електромотори, яким можна довіряти: великий асортимент від Systemax

Особливість асинхронного двигуна в тому, що він швидко перетворює електричну енергію на механічну. Додатково агрегат простий в експлуатації та обслуговуванні, що не вимагає особливих навичок при використанні, сам двигун має невеликі параметри. Часто його використовують на верстатах у виробництві чи промислових вентиляторах. Зараз електромотори активно застосовуються у підйомних механізмах.

Принцип дії

Комплектація стандартного електродвигуна складається зі статора та ротора. Статор — нерухома деталь у формі циліндра, що виготовляється з алюмінію або сталі. Ротор, залежно від моделі, може бути фазним або короткозамкнутого типу. Він розміщується на спеціальному валу та знаходиться усередині статора. Щоб двигун функціонував, між елементами має бути простір.

Функціонування ґрунтується на обертанні магнітних полів. Завдяки простоті в плані використання, цей варіант відмінно підійде для будь-яких видів робіт, а купить электродвигатель от Systemax можна на офіційному сайті магазину з доставкою.

При запуску двигуна роторна обмотка перетворюється на потужний магніт, який своїм полем відрізняється від магнітної дії статора. Таким чином, за рахунок різної полярності забезпечується рух валу. Сила обертання магнітного поля залежить від потужності електромережі, кількості пар полюсів на самому моторі та впливає на кількість обертів, скоєних валом. Асинхронний мотор має достатню потужність для механічної роботи.

Переваги

До плюсів цього агрегату відноситься міцність та висока надійність. Немає механічного зношування деталей за рахунок простору між статором і ротором. Крім цього, виділяють такі переваги:

  • прискорений запуск;
  • робочі параметри;
  • невелика вартість;
  • проста експлуатація;
  • поступові плавні обертти.

Двигун універсальний, може бути виготовлений під різні розміри та потужність, залежно від того, в якій галузі буде використовуватися.

Типи агрегатів

Залежно від підключення струму двигуни можуть бути з постійною напругою або поступовою. Моделі зі змінним струмом представлені в різних категоріях: однофазні, трифазні або високовольтні трифазні.

Однофазний варіант невеликої потужності легко підключається до різних побутових механізмів. Трифазний двигун використовується для верстатів або промислових машин з великим споживанням електричної енергії. Високовольтний трифазний двигун використовується у спеціальних установках із великою потужністю. Механізми відрізняються за типом роботи, можуть працювати постійно або чергувати зупинки з пусками в залежності від завдань.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНегода наробила лиха на Шепетівщині: коли чекати відновлення електроенергії
У 2024 тарифи на електроенергію можуть підскочити в рази
Незважаючи на потепління, рівень споживання електрики зріс: що кажуть у НЕК «Укренерго»
До бюджету однієї із міських рад на Хмельниччині повернули понад 100 тисяч гривень
Сонячні станції для приватного будинку: наскільки вигідне їх встановлення
На Хмельниччині внаслідок негоди без електроенергії залишилося 15 населених пунктів

Читайте у цій рубриціВикористання нестандартних ємностей у різних галузях: від пластику до металу
«АВМ АМПЕР»: Високоякісне Електрообладнання та Розподільчі Пристрої для Надійних Енергетичних Рішень
Арбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Вигоди та ризики: купівля вживаного iPhone
Особливості предметної фотосесії: що треба знати
Фотосесія як цікавий подарунок
FacebookTelegramViberWhatsAppX